msn donuyor...

yeni msn sürümleri problemli windows yeni msn yi çok yakında piyasaya sürecek

aynen arkadaşıma katılıyorum bu msnde fabrikadaki bilgisayarlarda hep problem yaşadım hergün bir arıza çıkarıyor bıktırdı resmen

şimdilik alternatif şeyler kullanabilirsin- amsn kur bilgisayara msn programının aynısı yada ebuddy sitesinden gir

aMSN - Opening your communication
Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook | eBuddy

Bu gibi durumlarda ve ya işyerinizde web messengeri kullanabilirsiniz. Normal hotmail tabanlı mailinize girdiğinizde, bilgisayarınızda messenger kurulu olmasada dahi, iletişim kurabilirsiniz.

ben windows 7 90 gün deneme süreli indiriyorum 90 günde bir çok güzel kusursuz msn donma yada başka sorunlar yok tek sorun 90 gün sonra tekrar format ee zaten normaldede bi çok insan 45 yada 65 günde bir illaki virüs yiyip format atıyo

aynen arkadaşıma katılıyorum bu msnde fabrikadaki bilgisayarlarda hep problem yaşadım hergün bir arıza çıkarıyor bıktırdı resmen

şimdilik alternatif şeyler kullanabilirsin- amsn kur bilgisayara msn programının aynısı yada ebuddy sitesinden gir

aMSN - Opening your communication
Web and Mobile Messenger for MSN, Yahoo, ICQ, AIM, Google Talk, Facebook | eBuddy

bendede msn den kamera ile görüşme yapamıyorum görüntülü görüşmeyi başlat dediğimde bağlanıyor diyor ama uzun bir süre beklememe rağmen bağlanmıyor bu konu için aMSN işe yarıyormu karşı tarafın messenger ı ile uyum gösteriyormu. Saygılar.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri