Nötr olmassa

merhaba arkadaşlar, elektrik dağıtım sistemlerinde nötr hattı olmadan çalışan cihaz var mıdır? veya nötr olmadan cihazlar çalışır mı?
üç fazlı motorlar... nötr hattı tek fazlı yüklerin devresini tamamlamayı sağlar...kastettiğiniz alçak gerilim için ise...

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Ne bu ego ahdkdhdkd
1-sana ne?
2- karşında ki kişi kim biliyor musunuz?
3- forum kurallarını öğrenmelisin.
4- @sami inci usta yaşça benden küçük olsa bile benim için büyüktür.
5- bir kişiye saygı göstermek nezaket kuralıdır
6- sen portakalda vitaminken, bizim gibiler sahada at koşturuyordu.
7- sen daha egonun ne olduğunu bilmiyorsun.

Sn. Site Yönetimi;
Bu silinen ikinci mesajım. Sorun mesajımın neden silindiği değil. Sorun şu ki adam saygısızlık yapıyor kaç yaş büyüğüne üstelik bir de alaycı konuşmaya devam diyor buradakiler. Herkes yardım etmeye çalışırken, siz de gelip benim mesajı siliyorsunuz. VALLAHİ TEBRİK EDERİM!

Sn. Site Yönetimi;
Bu silinen ikinci mesajım. Sorun mesajımın neden silindiği değil. Sorun şu ki adam saygısızlık yapıyor kaç yaş büyüğüne üstelik bir de alaycı konuşmaya devam diyor buradakiler. Herkes yardım etmeye çalışırken, siz de gelip benim mesajı siliyorsunuz. VALLAHİ TEBRİK EDERİM!

Muhattap üyenin gereksiz mesajı kaldırılınca sizinki boşa düştü. Silinme sebebi budur. İyi forumlar

Forum istatistikleri

Konular
129,183
Kullanıcılar
451,541
Son üye
hyo23

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri