Nixie saat

Soğutucu ekowat'ıda olabilir su israf etmeden:)
Tabi daha çeşitli ekonomik seçenekler var ;). 220 kullanılacaksa zaten süpürge kullanırım.
Bir örnek

Sohbete bal ile katilabilir miyim. Bende lambali anfileri ve nixie saat ozellikle iv18 tuple yapilmis ice clock u cok begeniyorum. Alayim dedim agzini acan 100$ dan asagi fiyat vermiyor. Kendim yapsam 30 yada 40 $ i gecmez ama yazilim kismini yapamam.

Kismet insallah guzel bir proje yaparim diyorum ama ufak tefek eksiklikler engel oluyor.

Yarin is icin sehir disina (Izmir) gidicem. Gorusmek uzere. Saygilar. Burdan rahmetle anayim sayin Levent KIRCA parodilerinde "beni ozletin anacim" derdi.

Iyi geceler.

Not: elinizde guzel lambali anfi projesi varsa eklerseniz sevinirim.

Sevgili Serkan ağzından bal akıyor:)
Yarın yanıma uğrada 6 adet in1 nixie tüp vereyim size biraz fazla almıştım:D

Sayın @koçlu, öğrencime ulaştım. Cam tüplerle ilgili bilgi şöyle. Kimyasal deney yapılan tüplerin tamamı borasilikat camdan yapılıyormuş. Standart üretimde farklı et kalınlıkları varmış. (Arkadaşımın yaşı lambalı radyoları bilmesine imkan tanımayacak kadar genç) Baktık anlaşamayacağız bana bu camları imal edip piyasaya süren firmanın adını verdi. Kendilerine sormamızı, firmanın neredeyse piayasaya tüm tüpleri yaptıklarını, ihtiyacımıza göre tüpü önerebileceklerini söyledi.
Adres söyle
http://borucam.com.tr/
Saygılarımla

Sayın @koçlu, öğrencime ulaştım. Cam tüplerle ilgili bilgi şöyle. Kimyasal deney yapılan tüplerin tamamı borasilikat camdan yapılıyormuş. Standart üretimde farklı et kalınlıkları varmış. (Arkadaşımın yaşı lambalı radyoları bilmesine imkan tanımayacak kadar genç) Baktık anlaşamayacağız bana bu camları imal edip piyasaya süren firmanın adını verdi. Kendilerine sormamızı, firmanın neredeyse piayasaya tüm tüpleri yaptıklarını, ihtiyacımıza göre tüpü önerebileceklerini söyledi.
Saygılar bizden sayın Acaroz:)
Bu bilgi için çok teşekkür ederim,önümüzdeki hafta içi telefonla bilgi alayım.

Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
129,291
Kullanıcılar
451,726
Son üye
Starter2024

Yeni konular

Geri