Oto ses sistemi için gerekli malzemeler nedir?

Arkadaşlar şehirdeyim elektrikçiden hoparlör kablosu, sigorta ve akü + kablosu aldım. Eve dönünce amfi ve hoparlör bağlantısını yapacağım, aklıma gelen malzemeler bunlar, atladığım bir malzeme varsa belirtebilir misiniz?

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
güzel insan elindeki/atölyedeki diğer malzemeleri bilmeden, sistemini görmeden size nasıl tavsiyelerde bulunabiliriz. mesela havyanız var mı? daralan ısı makaronu? daha bir sürü sarf malzemesi var. lehimlemezsin de pabuç kullanırsın değil mi?

güzel insan elindeki/atölyedeki diğer malzemeleri bilmeden, sistemini görmeden size nasıl tavsiyelerde bulunabiliriz. mesela havyanız var mı? daralan ısı makaronu? daha bir sürü sarf malzemesi var. lehimlemezsin de pabuç kullanırsın değil mi?
Ustam daha bu gün aldım havya ve ölçü aletini, evet sıfırdan girişiyorum diyebilirim bu yüzden elimde hiç bir şey yokmuş gibi eksikleri yazmanızı istemiştim. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,780
Kullanıcılar
450,867
Son üye
mahir033

Yeni konular

Geri