Pano içi kaçlık kablo kullanılmalı?

Tüm forumca gerizekalısınız sizin ucuz ve aşşalık hayatınız tamamen elektirik üstüne diye herkesi öyle zannediyor ve aynı ucuz bilgileri bilmesini bekliyorsunuz. Bilgim yok diye ne konu açsam bi taşşak muhabbeti dönüyor. Aynı aptal ucuz bilgilerinizle başarısız hayatınızda dahada başarısızlıklar diliyorum. Bu mesaj muhetemlen atılmama sebep olucak ama çokta bi tarafımda.
Güle güle. Senin seviyene inip hakaret edeceğimizi bekleme.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Ucuz insan ben sana hakaret etmedim tüm foruma aşşalık kompleksini kaba kelimelerle gösterdim

Tüm forumca gerizekalısınız sizin ucuz ve aşşalık hayatınız tamamen elektirik üstüne diye herkesi öyle zannediyor ve aynı ucuz bilgileri bilmesini bekliyorsunuz. Bilgim yok diye ne konu açsam bi taşşak muhabbeti dönüyor. Aynı aptal ucuz bilgilerinizle başarısız hayatınızda dahada başarısızlıklar diliyorum. Bu mesaj muhetemlen atılmama sebep olucak ama çokta bi tarafımda.
Psikolojik analiz için teşekkürler. İş hayatınızda başarılar.....

@by lent .

Güzel kardeşim bak yapay zekaya sorarmışsın gibi soru soruyorsun. Diğer konularında sana Türkiye nin çoğu yerinde bulamayacağın kadar ayrıntılı cevaplar verdik. Burada gördüğün kişiler bu işi herhangi bir ücret karşılığında yapmadığı için 7/24 aklına gelen soruları bize sormamalısın. Bu işi yapmak istiyorsan çıraklık okuluna gidebilirsin seni eğitsinler ancak kaçlık kablo kullanayım hangi renk olsun Fenerbahçe mi Galatasaray mı diye sorular sorarsan insanlar şakaya vurur elbette. 10 sorunun 9 una cevap verdik birine vermedik diye yedi sülalemize sövdün.

Emin ol burada en ucuz ve kötü hayat seninki. Çoğu insan alın teriyle sorduğun soruları kitaplarda araştıra araştıra kafasına vurula vurula öğrenen insanlar. Başarılı bir hayatın varsa paraya kıy okkalı bir elektrikçi tut bu soruları hiç merak etme.
Kötü birşey söylemek istemiyorum umarım hatanın farkına varırsın.

Google soru sormuyorsun tarif ister gibi yazman hata.

Bulunmak istediğiniz ortam çevrenize verdiğiniz değeri lakin seçtiğiniz cümleler eğitiminizi ele verir. @CenkFaz 1 ay cezalisin sure sonunda devam etmek istemezsen paşa gönlün bilir.

Forum istatistikleri

Konular
129,174
Kullanıcılar
451,527
Son üye
josephh

Yeni konular

Geri