Pano Tipi Klima Arıyorum

mert1800

Üye
Arkadaslar oncelikle hepinize merhaba ben manisada çalişmaktayım ve acil olarak pano tip klima ihtiyacım olmakta sifir da 2 el de olabilir. bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim...

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Bursa'da pano tip klima üreten bir firma var. Linkden inceleyin. Fiyatları da çok uygundu. Ben eski çalıştığım işletmede bu firmadan SVK500 ve SVK1000 modellerinden 3-4 tane almıştım. Gayet kaliteli klimalardı. Bakımları da çok rahat yapılabiliyor. Montajını da gelip kendileri yapıyorlar. Bir görüşün derim.

Uludağ Klima :: Pano Klima Sistemleri, Asansör Kliması, Atmosferik Klima, Bursa

oneriniz için cok tesekkur ederim....uludag klima ile gorusmustum zaten =))

Rittal'in yeni seri bir klimasını getiriyoruz biz. Fiyatları da gayet uygun. Montaj ve servis hizmetleri de sunuyoruz. Herhangi bir ihtiyacınız olursa yardımcı olmaya çalışırız.

bencede Rittal 1 numara kesinlikle tavsiye ederim

slm kendi imalatımız olan pano klimalarımız mevcuttur.yada istenilen özelliğe göre yeni dizayn yapılır.kolay gelsin iyi çalışmalar

arkadaslar oncelikle hepinize merhaba ben manisada çalişmaktayım ve acil olarak pano tip klima ihtiyacım olmakta sifir da 2 el de olabilir. Bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim...

alfa klima olarak biz size bu konuda yardımcı oluruz isterseniz bizi 02324250333 no lu telden arayabilirsiniz. Iyi çalışmalar.

Arkadaslar oncelikle hepinize merhaba ben manisada çalişmaktayım ve acil olarak pano tip klima ihtiyacım olmakta sifir da 2 el de olabilir. bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim...

Sezer Abimle konusursunuz yardimci olur.Forumda ismi- Sezercan.

size daha öncede yazmıştım ALFA KLİMA MÜHENDİSLİK SİZE BU KONUDA YARDIMCI OLACAKTIR 02324250333 NOL U TELEDEN BANA ULAŞABİLİRSİNİZ EVREN İSMİM.

Eğer yatırım maliyeti sorun olmuyorsa ve takayım arkama bakmayayım diyorsanız kesinlikle Rittal veya Pfannenberg'den şaşmayın derim.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,907
Son üye
saitdemircigil

Yeni konular

Geri