Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sayın üyelerimiz tartışmaya lütfen daha sakin bir şekilde ve saygı sınırlarını aşmadan devam edelim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
@erkan1525 tartışmayı bırak seninde dediğin gibi, uğraşıyorum dedin yaptıklarını paylaş yorum yapmana gerek yok imzandaki site de uçmuş.

@erkan1525 tartışmayı bırak seninde dediğin gibi, uğraşıyorum dedin yaptıklarını paylaş yorum yapmana gerek yok imzandaki site de uçmuş.

Evet bencede gelismeleri gormek istiyoruz elinizdeki olanlari paylasirsaniz belki bizde fikir verebiliriz.

Koskoca petrol devleri milyarlarca dolar harcayıp savaş çıkarıyorlar sırf petrol için. Bedava enerji mümkünse ( ben olmadığına inanıyorum ) en azından petrol ve doğalgaz bitene kadar bunu göstermez bize kapitalist amcalar..

Koskoca petrol devleri milyarlarca dolar harcayıp savaş çıkarıyorlar sırf petrol için. Bedava enerji mümkünse ( ben olmadığına inanıyorum ) en azından petrol ve doğalgaz bitene kadar bunu göstermez bize kapitalist amcalar..

Çünkü petrol az, öyle her yerden her kafasına esen çıkaramıyor. V.s v.s buda perolü kontrol etmelerini ve bize istedikleri fiyata satmalarını sağlıyor.

Evet bencede gelismeleri gormek istiyoruz elinizdeki olanlari paylasirsaniz belki bizde fikir verebiliriz.

İnşallah yakın zamanda...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi yorum var. Dalga geçip alay etmek var... Böyle bir durumda kimse yaptıklarını paylaşmaz tabi...

Şimdi yorum var. Dalga geçip alay etmek var... Böyle bir durumda kimse yaptıklarını paylaşmaz tabi...
Tam tersi en iyi cevap yaptıklarını göstermek, Einstayn sence atom parçalanabilir diye iddia ortaya atıp tartışmalara sözlü mü tepki verdi? Bütün itirazlara olumsuz düşüncelere kulak asmadı cevap vermedi. Raporunu yazdı, üst makamlar kabul etti rapordaki gibi uygun bir yerde düzeneği hazırladı ve yine rapordaki güvenli mesafeden izlediler!

Bu topikte şu anlık 23 sayfada bunca yazılan var ama ortada somut bişey yok. Paylaşılan bişey yok. Eh böyle olunca kimse inanmıyor tabiki. Sizde paylaşacağınızı söylediniz ama iyi niyetle bekliyoruz. Umuyorum başarılı olursunuz şahsen hala böyle bir motorun çalıtığını düşünmesemde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,047
Kullanıcılar
451,314
Son üye
teslamotor

Yeni konular

Geri