SIFIR KUTULU OP7 PANEL 6AV3607-1JC30-0AX1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetfaik

Üye
SIFIR KUTULU OP7 PANEL FİYATI 800 TL HEMEN TESLİM

yurtdışı satış fiyatı 411 dolar (621 tl).

Liste fiyatı 918 € % 30 iskonto olur en fazla , oda 642 € yapar.

642 € * 2.0582 = 1321 TL satış fiyatı

Eğer siz dediğiniz gibi 621 TL den bulduysanız ben 10 tane alırım

sn yaman;
evet servis tamirinden geçmiş cihaz. garanti verdikten sonra benim için önemli değil sıfır yada servisten geçmiş olması. firmaya garanti konusunda danışmanız gerekir ben sormadım nasıl oluyor türkiyede garantisi. ahmet bey alınmasın ben insanların bilgisi olsun diye yazdım buraya. Kendisi sıfır cihaz veriyorum yazmış ve verdiği fiyatda sıfır cihaz için uygun.

sn yaman;
evet servis tamirinden geçmiş cihaz. garanti verdikten sonra benim için önemli değil sıfır yada servisten geçmiş olması. firmaya garanti konusunda danışmanız gerekir ben sormadım nasıl oluyor türkiyede garantisi. ahmet bey alınmasın ben insanların bilgisi olsun diye yazdım buraya. Kendisi sıfır cihaz veriyorum yazmış ve verdiği fiyatda sıfır cihaz için uygun.

Merhaba Green Yücel Bey,

Burada alınacak bir şey yok burada bence sizin yurtdışından 2.el olarak pahalıya alıyosunuz benim verdiğim sıfır ve kutulu fiyatıdır.Bana pahalı olduğumu fiyat yazarak ima etmişsiniz ama elinizde olmayan ve yurt dışından başka bir firmanın linkini göndererek daha ucuz olduğunu iddaa ediyosunuz ve tamirli kullanılmış cihazlardan bahsediyosunuz benden ucuz sıfır veriyosanız burda yazabilirsiniz yoksa bana pahalısın diyemezsiniz.

Ayrıca türkiyede garantisi olamaz çünkü türkiyeye 2.el malzeme satamazsınız

Şunuda belirtiyim Türkiyede 2.el olarak plc satışı yapan firmalar var onlardan almayı tercih ederim ve tamir görmemiş 1 yıl garantide veriyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum istatistikleri

Konular
129,440
Kullanıcılar
451,995
Son üye
aleynaisahin

Yeni konular

Geri