Tesys Gelişmiş Motor Koruma Sistemi

telemekanik tesys t serisi ilerimotor koruma sistemi hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Döküman isteğiniz mi Var? Size pdf formatında katalog gönderebilirim.

mail adresinize katalog gönderdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sn telemecaniqueEGE elinizdeki dökümanları forumun katolog bölümünde paylaşabilirsiniz.

tçe dökümanınız varsa olabılır lutfen bıde calısması konusunda bılgıye ıhtıyacım var 22 kw motor sureklı devreye gırıp cıkan bır devrede korumam ıcn uygunmudur haberlesmesı bana lazım degıl benım ıcın motoru tam anlamıyla korumak

___

******@windowslive.com adresıne gonderebılırsenız sevınırm veya burada paylasırsanız

Moderatör tarafında düzenlendi:
sürekli devreye girip çıkan bir motoru termal röle mantığıyla koruyamazsın bu teysy u deil ne olursa olsun demaraj akımlarını için termiği yüksek ayarlıyacaksın bu sefer sıkışmada korumayacak motor kalkınca demarajdan sora termık devreye girse bu seferde demarajlardan dolayı motor ısınacak durup kalkmaya uygun bi motor olması gerek istenilen gücün 2 katı gibi vede termıstör korumalı olmalı düşüncem bu yönde iğneleme makınalarında kullanmamız gerekiyor bu sistemi motor 1 dk bi yöne anı duruş ve diyer yöne tekrar 1 dk gibi çalışıp duruyo ki bu işlemi 24 saat aralıksız yapıyor demaraj akımını ölç diyelimki 10 a .5 5 kw motor kullan 13 a ise misal veriyorum 7.5 gibi sorun olmayacaktır

Forum istatistikleri

Konular
129,311
Kullanıcılar
451,759
Son üye
pomeks

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri