Teyp soket değiştirme Yardım

Owl

Üye
Merhaba arkadaşlar elimdeki teybin soketleri şu şekilde aynı zamanda orjinal teybim;
ben en üst fotodaki soketli teybi monte edebilmem için en alt resimdeki çoklu soketleri üst resimdeki yeşil sokete nasıl monte ederim.Bu teybi çalıştırmanın yolu yokmudur?teşekkürler

*yeşil soketli: takmak istediğim teyp
*çoklu soketli elimde aracımda bulunan teyp

zadnja stran.jpg
Photo0048.jpg

Yahu en ezında fikrim yok diye bişe söyleyin be

Ulan ne kontrol kalemiymiş beee. Bir haftadır bi fikri olan yok. Olmaması ayıp değil. Allah kolaylık versin diyecek kadarda adam değilmisiniz. Banlayın ULan beni!!!!! Utanıyorum üye olduğuma

Sn. Owl,

Ben de dahil olmak üzere, kimse sizi yanlış yönlendirme yapmak istemez. Emin olun bilen birisi olsaydı cevap yazardı.

1- Aktif hale gelmesi için minimum gereken pinleri tespit et(Power-Anten-hoparlor-Remote port)
2- Eski oto teybinin çıkışlarını işaretle ve eşleşenleri bağla (Eksik kalanları tekrardan yaz)

Büyük ihtimalle eski kasetçalarında remote portu yoktur(!). Tahminimce yenisinde var . En güzeli yeni kasetçalarının bağlantı şeması vardır ki yoksada googleyi dene olmassa buraya yaz fabrikasını arar istersin şemesını.

***Bu arada tv-radyo-kasetçalar gibi konularda kesinlikle cevap yazmam. bu sizde ilk defa oldu...

hıc kımse bılmedıgı bı konu hakkında bıseyler yazıp sadece form kalabalıgı yapmak ıstemez kardsım emın ol anlayan arkadaslar olsaydı fıkırlerını soylerdı o yuzden bazen acılan konulara knse cevap vermıyor sahsen bende oyle kardesım

google a (car radio pinout ) yaz arat sonra görseller kısmına tıkla uygun soketin açılımını bulabilirsin sanırım...

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,911
Kullanıcılar
451,065
Son üye
ümit karasu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri