Tornaya Hız kontrollü DC motor çevrimi projesi

Yahudi bir Türk'e akıl vermiş; Sakın ortak olma ...!

Onların işi o zaten o.. Bütün Dünya'ya akıl verdiklerinden bu halde dünya. Ortaklık değil, gelir yok, sadece amaç ürünü üretip, marka haline getirip ilgili yere sunmak... Ortaklık genelde bizim milletimizde ticarette zordur. Ben de kesinlikle ticarette bizim milletimizin ortaklığı yürütebileceğine inanmayanlardanım. Biz de devlette şerik kabul edilmeyeceği gibi ticarette de olmaz.:)

Kart bugün gelecekti yetişemedi. Yarın artık.

Ulan fıtık oldum bir aydır.

Kart geldi. Benim eski kartin iki kati mubarek.

IMG_20161123_155036.jpg

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Ters diyot bağlamayı unutma,

Suat bir şey soracam.Delrin işlemek için torna yapmayı düşünüyorum ama çok basit bir şekilde.V-slot teker yapmak için.Ne dersin olabilirmi?Çok güçlü bir şey olması gerekirmi?

Suat bir şey soracam.Delrin işlemek için torna yapmayı düşünüyorum ama çok basit bir şekilde.V-slot teker yapmak için.Ne dersin olabilirmi?Çok güçlü bir şey olması gerekirmi?
3d printerdan basmayı denedinmi ben bu gün deneme amaçlı bastım layer i 0.3 yapmıştım pek güzel olmadı 0.2 ile basıp deneyeceğim ama delrin çok daha iyi olur tabi

Abi salgı olmadıktan sonra istediğini kullanabilirsin ama en ucuzundan bile olsa araba ray daha tatlı olur bence. Delrin kolay malzeme.

Kaç çapında delrin işleyeceksin? Tahminimce makinenin şasesini sigma profilden yapacaksın? Delrin çapı büyük olacaksa büyük ayna takman gerekir. Ayna dediğin şey de biraz ağırca. Sigmayı esnetmemesi lazım.

Forum istatistikleri

Konular
128,829
Kullanıcılar
450,922
Son üye
yusuf4141.

Yeni konular

Geri