Trimbox

Merhaba

Elimde resimde görülen ürün var , monofaze 10.07 dolar ( günün fiyatıdır ) var trifazesini de satıyorlar .

gqzrvO.jpg

Ürünün markasını sildim .
Sonuç : kırsal kesim için taktım ne kadar sonuç alırım bilmiyor bana mantıklı gelmedi ama kısmem iş görür .
Test yapmam için gerekli konumum yok .
Diğer bir üründe ise gerilim ayarlısını görmüştüm .

Açıklama ...
ilk ürünü bağlamak, 1 dakika hakkında beklemek zorunda, kırmızı ışığı kapatmak sonra, ardından ürün çalışacaktır.

Otomatik kurtarma aşırı gerilim ve düşük gerilim koruyucu cihaz modüler tasarım standartları ile uyumludur. devre kartlarına ürünleri güvenilir performans ile kaliteli elektronik bileşenleri benimsenmesi. güç durumu olduğunda kararsız olduğunu. bu koruma fonksiyonu otomatik olarak aktif olacaktır. kez ürünlerin sınırlı aralığı aştığında, bu güvenle korumak amacıyla otomatik olarak kesecektir elektrik ekipmanları ve kişiler. cihaz 1 dakika içinde yeniden kaynağı, güç normale döner olduğunda.

Yeşil gösterge ekran, zaman güç normal kaynağı.

Kırmızı gösterge ekran, güç aşırı gerilim veya gerilim altında olduğunda.

Yükleme: 35mm Din ray.

Ana Teknik Şartname:

1. Nominal AC gerilimi 230V±10% ve frekans 50Hz/60Hz

2. Passing Max Akım: 40A

3. Max. Yükleme gücü: 8.8KVA

4. Over-gerilim aksiyon kesme değer: > 275VAC +/-5 V

5. Normal gerilim değeri: 165-275VAC

6. Under-gerilim aksiyon kesme değer: < 160VAC +/-5 V

7. Aşırı gerilim ve düşük gerilim cut-off: < 1 s

8. Electricity iletilmesi sonra gecikme cut-off: < 60 s

9. Self güç tüketimi < 2 W

10. Elektrik makineleri hayat = 100000 kez

11. Boyut: 35L * 70 W * 77Hmm

12. Yükleme: 35mm Din ray

Arkadaşlar daha önce trimbox kullanan varmı kataloğu inceledim 275 volta deveye girer diyor 260 devreye girmeyecek nasıl koruyacak o zaman deneyenler varsa bilgilerini paylasirsa sevinirim tesekkurler

Trimbox Hakkında

Arkadaşlar olumlu ,olumsuz yazı yazmış .
İstenen konunda firma kendine güveniyorsa ürün garantisi sonsuz ve cihaz yanmasına sonsuz garanti diğer üçüncü sahis garantisi ( işcilik , ,iş kaybı vs gib ) sonsuz garantiyi kabul ediyorsa hiç düşünmeden taktırın dedim !!!

Kolay Gelsin .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Merhaba

Trimbox Hakkında

Arkadaşlar olumlu ,olumsuz yazı yazmış .
İstenen konunda firma kendine güveniyorsa ürün garantisi sonsuz ve cihaz yanmasına sonsuz garanti diğer üçüncü sahis garantisi ( işcilik , ,iş kaybı vs gib ) sonsuz garantiyi kabul ediyorsa hiç düşünmeden taktırın dedim !!!

Kolay Gelsin .
Zaten sadece evlatlık edinip nüfusuna geçirmek kalmış:)
Yeni işe başlayan merdiven altı firmalarda söylediklerinizin şifaen karşılığı olur, ancak 1 yıl sonra kapı duvar ve adres bulamazsınız.
Trimbox bu yıl 10. Yılını kutluyor, bu vesile ile 24 Şubat 2017 Cuma günü saat 19.00'da tanıtım filmimizin galasına ve kokteylimize Bursa Trimbox merkez binamızda tüm müşterilerimiz ve merak eden değerli forum üyelerimizi davet ediyoruz.
Katılmak isterseniz Lütfen En son 22 Şubat çarşamba günü isim yazdırınız.
Katılım ücretsizdir.

Merhaba

Haklısınız '' Zaten sadece evlatlık edinip nüfusuna geçirmek kalmış ''
Davetiniz için teşekkürler .
Trimbox çekilişi ( hediyeler ) ( bizler beleşi severiz )
Satış için taktikler diyelim .
İşin hikayesi ( özür ) .

Sayın akbasoglu
İddialı olduğunuzu söylüyorsunuz .
Trimbox bozulmuş umrumda değil , önemli olan korunacak cihazın durumu .
korunacak cihazın garantisini veriyorsanız , başarılı demeksiz .
Çok para çok özellik demektir .

Reklamın iyisi kötüsü olmaz .
kontrol kalemi yönetimi kabul ederse , Reklamınız olsun .
YM1PR (GOLD) / YM3PR (GOLD)
YM1P+ (SILVER) / YM3P+ (SILVER)
YM1P (BRONZ) / YM3P (BRONZ)
ve yeni çıkacak ürün varsa tanıtım niyetine !!!
Ürün cins 6 ADET X 12 adet = 72 ADET + YENİ ÜRÜN VARSA ÇIKACAK ( TANITIM )
KONTROL KALEMİ için çekiliş hediyesini bekliyoruz .
Böyle reklam olur !!!
Beleş olunca yaramaz denen ürün 360 derece döner işe yarar .
Böyle psikolojik etkidir .

Sayğılarımla....

https://www.trimbox.com.tr/urun/otomatik-sigorta/TR
GNDSeries; Trimbox markasının bir modeli olup özelliği, nötr-toprak arasındaki potansiyel farkı düzenleyerek, hassas elektronik cihazların ve elektronik kartların zarar görmesini engellemektir.
deniyor . Fakat Taner İriz üstad ELEKTRİK TESİSİ TOPRAKLAMALARINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLIKLAR isimli makalesinde
''Nötr-toprak arasında ölçülen gerilimler, tesisin topraklama direnci değerinin düşürülmesi ile azaltılabilir. Yanlış. Nötr-toprak arasında ölçülen gerilimler tesisinin topraklama direncinden bağımsızdır. Bu gerilimler ancak, a. Nötr kesiti arttırılarak, b. İzolasyon trafosu kullanılarak, c. Nötrde harmonik akımlar varsa
nötr iletkeninde harmonik filtresi konarak
azaltılabilir. '' demiş.Bu durumda gndseries nötr toprak farkını nasıl düzenliyor anlamış değilim . Herhalde Taner İriz üstad sallıyor :) .
Bu husustaki açıklamanızı da merakla bekliyorum.

Son düzenleme:
https://www.trimbox.com.tr/urun/otomatik-sigorta/TR
GNDSeries; Trimbox markasının bir modeli olup özelliği, nötr-toprak arasındaki potansiyel farkı düzenleyerek, hassas elektronik cihazların ve elektronik kartların zarar görmesini engellemektir.
deniyor . Fakat Taner İriz üstad ELEKTRİK TESİSİ TOPRAKLAMALARINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLIKLAR isimli makalesinde
''Nötr-toprak arasında ölçülen gerilimler, tesisin topraklama direnci değerinin düşürülmesi ile azaltılabilir. Yanlış. Nötr-toprak arasında ölçülen gerilimler tesisinin topraklama direncinden bağımsızdır. Bu gerilimler ancak, a. Nötr kesiti arttırılarak, b. İzolasyon trafosu kullanılarak, c. Nötrde harmonik akımlar varsa
nötr iletkeninde harmonik filtresi konarak
azaltılabilir. '' demiş.Bu durumda gndseries nötr toprak farkını nasıl düzenliyor anlamış değilim . Herhalde Taner İriz üstad sallıyor :) .
Bu husustaki açıklamanızı da merakla bekliyorum.
Makale yayım tarihine göz attığınızda, GNDSeries ürünlerinin henüz üretimde olmadığını görebilirsiniz.
Bu arada Taner İriz gerçekten topraklama konusunda üstad kabul edilir. Henüz GNDSeries ile tanıştımı bilemiyorum. Buradan onu da davet etmiş olalım.
Trimbox'ın 2010 yılında İzmir Emo seminerinde bulunmuştu.
Merhaba

Haklısınız '' Zaten sadece evlatlık edinip nüfusuna geçirmek kalmış ''
Davetiniz için teşekkürler .
Trimbox çekilişi ( hediyeler ) ( bizler beleşi severiz )
Satış için taktikler diyelim .
İşin hikayesi ( özür ) .

Sayın akbasoglu
İddialı olduğunuzu söylüyorsunuz .
Trimbox bozulmuş umrumda değil , önemli olan korunacak cihazın durumu .
korunacak cihazın garantisini veriyorsanız , başarılı demeksiz .
Çok para çok özellik demektir .

Reklamın iyisi kötüsü olmaz .
Kontrol kalemi yönetimi kabul ederse , Reklamınız olsun .
YM1PR (GOLD) / YM3PR (GOLD)
YM1P+ (SILVER) / YM3P+ (SILVER)
YM1P (BRONZ) / YM3P (BRONZ)
ve yeni çıkacak ürün varsa tanıtım niyetine !!!
Ürün cins 6 ADET X 12 adet = 72 ADET + YENİ ÜRÜN VARSA ÇIKACAK ( TANITIM )
KONTROL KALEMİ için çekiliş hediyesini bekliyoruz .
Böyle reklam olur !!!
Beleş olunca yaramaz denen ürün 360 derece döner işe yarar .
Böyle psikolojik etkidir .

Sayğılarımla....
Konuyu ilgililere ilettim,
Değerlendileceğini bildiriyorum. İlginize teşekkür ettiler:)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Pek doyurucu ve ikna edici bir cevap olmadı şahsım adıma , bir çok ürüne ait seminere bizde katılıyoruz hakkında bilgi edinmek için . Taner İriz üstad peki olumlu görüşlerini belirtti mi acaba.

Pek doyurucu ve ikna edici bir cevap olmadı şahsım adıma , bir çok ürüne ait seminere bizde katılıyoruz hakkında bilgi edinmek için . Taner İriz üstad peki olumlu görüşlerini belirtti mi acaba.
:) sizi tatmin etmek çok zor ama imkansız değil. Önyargılı olmanızı çok iyi anlıyoruz ama bu önyargıları incelediğimizde tamamının Trimbox'ı bilmediği için zanna kapıldığını ve alelede bir vurgun olduğunu düşündüğünü anlıyoruz.
Trimbox ile tanışıp, özellikle seminerlerimize katılıp, ürünü kullanan herkes tatmin oldu. En azından bize bu konuda beni tatmin edemediniz diyen henüz yok. Bu olmayacağı anlamına da gelmez tabii olarak.
Taner İriz, o gün seminerde ürünü beğenmiş ve beğenisini "siz nasıl bir ürün ürettiğinizin farkındamısınız", bu duyduklarımız çok heyecan verici demiş.
Sonrasında haklı çıkmış ve şirket büyüyerek 2012 yılında holdingleşmiş.
Bugün ne düşünüyor bilmiyoruz.

Bu deneyler Trimbox'ın gözle görülür ve test edilebilir birkaç konusunu amatör bir ortamda show olarak kapsıyor. Bunlar, nötr kopması, nötre faz karışması, toprak hattına faz teması gibi. İstediğiniz zaman birebir gözle göreceğiniz şekilde tekrarlayabiliyoruz. Her cuma eğitim seminerimiz mevcut, buyrun bir tanesine katılın.
Trimbox ürün testleri TSE ve ODTÜ laboratuvarlarında yapıldı ancak onları videolu göremiyorsunuz, belgelerini görebiliyorsunuz.

alelede bir vurgun
Böyle bir düşünce terbiyesizlik olur bizim adımıza. Sonuçta ortada verilmiş bir emek ve oluşturulmuş bir marka değeri var . Başka arkadaşlar mevzunun teknik boyutuna daha hakim ; gerekli soruları soruyorlar . Benim en çok merak ettiğim mevzu şu . TRİMBOX bir icat ya da diğer adıyla keşif midir ? Yoksa yabancı marka ürünlerin yerli muadili midir ? Eğer bu yerli ve dünya çapında bir icat ise vallahi dünyayı yıkalım az bile reklam yapıyorlar . Ama yok yabancı marka ürünlerin yerli muadili olma iddiasında ise bence üzerinde haddinden fazla spot ışığı olduğunu düşünüyorum.

Birde objektifliğimi ve tarafsızlığımı tamamen bir kenara koyacağım husus daha var . Yerli bir ürünün ismi niye ingilizce olsun . Türkçe bir isim niye düşünülmedi acaba. Voltaj keser VOLKES , gerilim keser GERKES , voltaj kırpar VOLKIR . İki dakikada üç tane uydurdum.
Yok havalı olsun ya da yurtdışına açılınca faydası olsun diye ingilizce bir marka ismi seçildi ise eminim mezarında ATATÜRK ün kemikleri sızlıyordur.

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Geri