Trimbox

İcadın,Dünya literatüründe yer bulmasını 8
gözle bekleyeceğim.İcad lafı,zannederim,Dün
ya literatüründede vardır.Uzayan kol,bizden
olsun.:(
Paylaşamayacağımız birşey olduğunu bende sanmıyorum. Yakın zamanda yüzyüze de görüşürüz umarım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Evren beyinde ! mutluluk gözyaşlarını görür
gibiyim.

Son düzenleme:
Merhaba

Sayın @akbasoglu

Bana kimse servis için kimse gelmez , niye diyeceksiniz çok irdelediğim için !!!

Örneğin . ürününüzün iç kısmına girmiyorum ( elektronik ) dıştan görsel bakıyorum .

Reklam için çekilen videolarınız , çekiciliği yok . videoda düzen , kablolama , vs gibi
Videolar da sorunlu , tanıtımda görsellik yok !!! ( prof değil )
Reklam satışın can damarıdır . En iyisi yap duyuramadıktan sonra .

Günün şartlarının da akkor ampul kullanılıyor mu ? ( dünya ülkelerinde ? ) yasaklandı.
Eski video derseniz o zaman eskide kalmışsınız .

Ürünün montajından sonra siğorta kutusu kapağı kapatıldığında ledler görünmüyor
Arge çalışma masrafları boşuna . Arge yalnız ürün geliştirme değildir .
Web sayfanız da hiç açıcı değil . Ürün fotoğraflarını büyütünüz !!! . vs gibi diğer kısımlar , ileri firmalar fiyat vermez , ürün tanıtım yapar vs gibi .
Tabiki benim düşümcem .

Ürünlerin garanti kapsamı ( yıl vs gibi ) ? , cümle teknik bir dille yazılımış . ( bulmaca gibi )
Web sayfanızdaki fiyat 400 TL + Kdv li ürün YM3P (BRONZ) fiyat verilmiş .

10 yıl niyetine YM3P ( BASİC ) indirimli n11 gördüm 377,60 TL den, 99 TL + Kdv dahil + ücretsiz kargo , En gelişmemiş ürün !!! ( müşterinin düşüncesi sizce ne olur ? )

DİKKATİNİZE !!! Ürün temsilcisinin bilğilendilmesi sonucu !!! ( TEŞEKKÜRLER )
( ÖZÜR ) ÜRÜN DEĞERLENDİRİLMESİNDEKİ ÜRÜNLERİN FARKI OLMASINDAN DOLAYI ÜST İKİ SATIR YAZIMI DİKKATE ALMAYINIZ !!! Teşekkürler .

Resim gösterisi yaptım , arge çalışmalarınızda göz önüne alırsınız .Teşekkürler .

Not : Yalnış anlaşılmasın eleştiriler ileri gitmenin bir parçasıdır !!!

r3BGNB.png

En önemli sağlık , çalışmalarınızda ve hayatınıda başarılar dileyimle .

Sağlıcakla kalın . Sayğılarımla ...

Merhaba

Sayın @akbasoglu

Bana kimse servis için kimse gelmez , niye diyeceksiniz çok irdelediğim için !!!

Örneğin . ürününüzün iç kısmına girmiyorum ( elektronik ) dıştan görsel bakıyorum .

Reklam için çekilen videolarınız , çekiciliği yok . videoda düzen , kablolama , vs gibi
Videolar da sorunlu , tanıtımda görsellik yok !!! ( prof değil )
Reklam satışın can damarıdır . En iyisi yap duyuramadıktan sonra .

Günün şartlarının da akkor ampul kullanılıyor mu ? ( dünya ülkelerinde ? ) yasaklandı.
Eski video derseniz o zaman eskide kalmışsınız .

Ürünün montajından sonra siğorta kutusu kapağı kapatıldığında ledler görünmüyor
Arge çalışma masrafları boşuna . Arge yalnız ürün geliştirme değildir .
Web sayfanız da hiç açıcı değil . Ürün fotoğraflarını büyütünüz !!! . vs gibi diğer kısımlar , ileri firmalar fiyat vermez , ürün tanıtım yapar vs gibi .
Tabiki benim düşümcem .

Ürünlerin garanti kapsamı ( yıl vs gibi ) ? , cümle teknik bir dille yazılımış . ( bulmaca gibi )
Web sayfanızdaki fiyat 400 TL + Kdv li ürün YM3P (BRONZ) fiyat verilmiş .

10 yıl niyetine YM3P (BRONZ) indirimli n11 gördüm 377,60 TL den, 99 TL + Kdv dahil + ücretsiz kargo , En gelişmemiş ürün !!! ( müşterinin düşüncesi sizce ne olur ? )

Resim gösterisi yaptım , arge çalışmalarınızda göz önüne alırsınız .Teşekkürler .

Not : Yalnış anlaşılmasın eleştiriler ileri gitmenin bir parçasıdır !!!

r3BGNB.png

En önemli sağlık , çalışmalarınızda ve hayatınıda başarılar dileyimle .

Sağlıcakla kalın . Sayğılarımla ...
Gönülden teşekkür ediyoruz. Eleştiriyi herkes yapar, yapıcı eleştiri ise bilgi ve deneyim ister.
Ancak birkaç hususu düzeltmekte fayda var.
1-Akkor telli ampüller sadece yükü dengesizleştirmek ve Trimbox sistemde değilken nötr koptuğunda belirli bir süre zarar görmeden dayanması için ve ışığın şiddetinin dengesiz yükte herbir fazda ayrı ayrı seçilebilmesi için kullanıldı. Tabiki akkor telli lamba artık yok:)
2- YM3P BASIC isimli ürün 99 TL, YM3P BRONZ 420 TL bu konuda yanlış görmüş olmalısınız. Şirketimiz fiyat politikalarını belirlerken çok dikkatli davranır.
3- BASIC ürünlerin üretimi bitti ve stoklarla sınırlı şekilde kampanya yapıldığı açıkça yazılı. Bu da özellikle kırsalda ve makinelerde nötr-toprak ayrı olmayan yerlerde bir fiyat avantajı olarak dar gelir grubuna veya adetli ürün almak zorunda olan sanayiciye ciddi bir destek olarak sunuldu.
Diğer eleştirilerinizin tamamına daha iyi olabilmek adına katılıyoruz ve değer veriyoruz.

Benim anlamadığım aynı ürünün internet fiyatları 99 TL de var , 400 TL de var . Bu nasıl iş gene anlayamadım .
http://urun.n11.com/salt-malzemeler...cid=990008_prudsys_productdetail_bysameseller 99 TL ( TRIMBOX resmi web sitesinde 400 TL )
Aynı ürün olmadığı açıkça yazılı. Siz tüm bu soru işaretlerinizi sadece internet üzerinden çözemezsiniz. Bu kadar ilgilenmeniz bizi mutlu ediyor.bilgiye kaynağından ulaşmayı neden denemiyorsunuz:)

Her bir yorumcumuza değer kattığı için teşekkür ediyoruz. Özellikle bir yorumcumuzun hediye ürün talebi ile ilgili 28 Şubat tarihindeki tanıtım filmi kokteylimizde sürpriz planlama yapıldığı bilgisini paylaşmak istedim.
Artık biraz survivor izlesek iyi olur diyorum, yoruldum:)

Merhaba

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

ldYBQX.png

Özetle Trimbox olan bir yerde AG Parafudr ihtiyacı yoktur.

Bu yorumunuzda ciddi misiniz? Bu, içi birkaç varistör ve röleden imal edilmiş, "2,5mm2 kesitli kablo ile sisteme bağlanan kutu" ürünün kendisinden daha kalın kablolar ile tesis edilmiş bir sistemde parafudr kullanmadan, yıldırım şöyle kenarda dursun, hat kopması sonucu og hattın ag hatta düşmesi ile oluşacak "aşırı gerilimden" tesisi ve cihazları %100 koruyabilir mi gerçekten?

Tesisimiz için profesyonel manada aşırı gerilimlerden korunmak için görüşmeler yaptım. Aşırı gerilimden koruma ürünleri üreten bilindik bir firma temsilcisi dahi bu ürünlerin sadece alınabilecek en üst düzeyde koruma önlemi olduğunu %100 korumayı hiçbir zaman garanti edemeyeceklerini söylemişti.

Bu yorumunuzda ciddi misiniz? Bu, içi birkaç varistör ve röleden imal edilmiş, "2,5mm2 kesitli kablo ile sisteme bağlanan kutu" ürünün kendisinden daha kalın kablolar ile tesis edilmiş bir sistemde parafudr kullanmadan, yıldırım şöyle kenarda dursun, hat kopması sonucu og hattın ag hatta düşmesi ile oluşacak "aşırı gerilimden" tesisi ve cihazları %100 koruyabilir mi gerçekten?

Tesisimiz için profesyonel manada aşırı gerilimlerden korunmak için görüşmeler yaptım. Aşırı gerilimden koruma ürünleri üreten bilindik bir firma temsilcisi dahi bu ürünlerin sadece alınabilecek en üst düzeyde koruma önlemi olduğunu %100 korumayı hiçbir zaman garanti edemeyeceklerini söylemişti.
İstediğiniz bilindik firma temsilcisi ile herhangi bir üniveriste yada ortamda noter huzuurunda herhangi bir aşırı gerilim testine hazır olduğumuzu daha önce de ilettik. Aşırı gerilim anlamında herhangi bir parafudr görev yapmaz maalesef, yükü toprağa iletirken gerilimi sınırlama özellikleri yoktur parafudrların. Zaten dünyadaki hiçbir parafudr üreticisi aşırı gerilim koruyucu ismiyle satılmaz. Bir yanlışınız olmalı.

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri