Trimbox

Birde objektifliğimi ve tarafsızlığımı tamamen bir kenara koyacağım husus daha var . Yerli bir ürünün ismi niye ingilizce olsun . Türkçe bir isim niye düşünülmedi acaba. Voltaj keser VOLKES , gerilim keser GERKES , voltaj kırpar VOLKIR . İki dakikada üç tane uydurdum.
Yok havalı olsun ya da yurtdışına açılınca faydası olsun diye ingilizce bir marka ismi seçildi ise eminim mezarında ATATÜRK ün kemikleri sızlıyordur.
Yalnız voltaj kelimesi de Türkçe değil ;) arkadaş, Türkçesi gerilim.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Böyle bir düşünce terbiyesizlik olur bizim adımıza. Sonuçta ortada verilmiş bir emek ve oluşturulmuş bir marka değeri var . Başka arkadaşlar mevzunun teknik boyutuna daha hakim ; gerekli soruları soruyorlar . Benim en çok merak ettiğim mevzu şu . TRİMBOX bir icat ya da diğer adıyla keşif midir ? Yoksa yabancı marka ürünlerin yerli muadili midir ? Eğer bu yerli ve dünya çapında bir icat ise vallahi dünyayı yıkalım az bile reklam yapıyorlar . Ama yok yabancı marka ürünlerin yerli muadili olma iddiasında ise bence üzerinde haddinden fazla spot ışığı olduğunu düşünüyorum.
Ürün gerek incelemeli patentli olması, gerekse Bursanın Mucidi ödülü alması hasebiyle icad olduğunu belgeledi. Herhangi bir ürünün asla kopyası yada muadili değildir. İsminin yabancı olması konusunda eleştirinizi haklı görüyoruz. Ama dikkat edin sizin nickiniz de under ground:)
Bu arada %95 yerlilik oranı ile orta yüksek teknoloji sınıfında üretim yaptığı yerli malı belgesinde resmi olarak mevcut. Bilenler takdir edecektir ki bu sınıfta Bu oran yerlilik açısından ciddi bir orandır.

Son düzenleme:
Sn.abkasoğlu.Bahsettiğim yukardaki fir-
malar,bu koruyucular önüne " bekap koruma
" ismi altında 160/160 NH
sigorta ve kablo kesiti olarak 35-50 mm2
kablolu tesisat koşulu öne sürüyorlar.Siz-
ce bunun anlamı nedir ?
Bu ürün icat olduğuna göre,Bazet'ten bir test
sertifikası ile bunu uluslararası bir itibara da
kavuşturma düşünceniz varmı ?

Son düzenleme:
Sn.abkasoğlu.Bahsettiğim yukardaki fir-
malar,bu koruyucular önüne bekap " be-
kap koruma " ismi altında 160/160 NH
sigorta ve kablo kesiti olarak 35-50 mm2
kablolu tesisat koşulu öne sürüyorlar.Siz-
ce bunun anlamı nedir ?
Değerli forum üyesi, sizin konu hakkında nasıl olur da herhangi bir ekstra kesici olmaz yada 35-50 mm2 gibi bir kablo olmadan bu iş başarılı olur konusunda Parafudr benzetmesi ile yola çıktığınız için değerlendirmeniz gayet doğal. Ancak Trimbox birçok kez paylaştığımız üzere, parafdurlar gibi aşırı yük iletimi üzerine bina edilmemiştir.
Sadece 2,5mm2 kablo kesiti ile sisteminize paralel bağlayabilirsiniz.
Burada ne söylersek söyleyelim asla tam olarak konu anlaşılmayacak. Lütfen buyrun gelin herhangi bir Cuma günü ve merak ettiğiniz herşeyin cevabını gözünüzle görün

Aslında,son mesajımı fazladan yazdığımı
biliyorum ! 2,5 mm2 lafından sonra görülecek
fazla birşeyede lüzum yok.Hayırlı pazarlar
dilerim.

Son düzenleme:
Ürün gerek incelemeli patentli olması, gerekse Bursanın Mucidi ödülü alması hasebiyle icad olduğunu belgeledi. Herhangi bir ürünün asla kopyası yada muadili değildir. İsminin yabancı olması konusunda eleştirinizi haklı görüyoruz. Ama dikkat edin sizin nickiniz de under ground:)
Bu arada %95 yerlilik oranı ile orta yüksek teknoloji sınıfında üretim yaptığı yerli malı belgesinde resmi olarak mevcut. Bilenler takdir edecektir ki bu sınıfta Bu oran yerlilik açısından ciddi bir orandır.
Yerli nikler kapışıldığı için bu nike kaldık :) Ayrıca ben bir dünya markası falan da değilim malesef :)

Benimde dikkatimi çekti . Videonun 1:20 ve 2:00 saniyeleri arası trimboxdan baya duman çıkıyor . İlginç bir durum . Herhalde mantıklı bir izahı vardır.

Benimde dikkatimi çekti . Videonun 1:20 ve 2:00 saniyeleri arası trimboxdan baya duman çıkıyor . İlginç bir durum . Herhalde mantıklı bir izahı vardır.
Kaçak akım rölesi devre dışı sistemde nötre faz veriliyor. Trimbox tekrarlanan bu hadisede zarar gördüğü halde sistemi koruma işlevi devam ediyor.

Aslında,son mesajımı fazladan yazdığımı
biliyorum ! 2,5 mm2 lafından sonra görülecek
fazla birşeyede lüzum yok.Hayırlı pazarlar
dilerim.
Önyargınızı yenip görüşmek isterseniz, biz burada olacağız. Her birey ismi, ünvanı, kimliği, etkisi ne olursa olsun bizim için değerlidir, bizde bir muhatabı mutlaka vardır. Türkiye'de muhatap bulabilmek maalesef markalaşmada negatif gibi algılansa da biz her zaman ürünlerimizle ilgili 7/24 ilgileniyoruz.
Hayranı olduğumuz dev markaların üreticilerine zaten ulaşamıyoruz da distribütör yada bayilerinde muhatap bulabilirsek bu da iyi:)

İcadın,Dünya literatüründe yer bulmasını 8
gözle bekleyeceğim.İcad lafı,zannederim,Dün
ya literatüründede vardır.Uzayan kol,bizden
olsun.:(

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,832
Kullanıcılar
450,924
Son üye
ayhankarmn