Ucgen ve yildiz baglantili ileri geri motor

onerpolat

Üye
yapmak istediğim S1 durdurmak S2 sol S3 sağ dönecek ve bir sure sonra üçgen bağlantıya geçip çalışacak yardımcı olacak var mi kimse var mi teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 5 contaktor.png
    5 contaktor.png
    48.7 KB · Görüntüleme: 31
Kardeşim ???

Dersleri kantinde takip edersin, Sene sonu geldı sınavlar ödevler geldı yardım ara,,

@Under Ground usta, siz ve ben bundan sonra bu konuya bir şeyler yazarsak yazıklar olsun bize. bazen köpeklere köpek muamelesi yapmak gerekiyor. önlerine kemik filan atmayacaksın. kurdun dostu kurttur.
Kafanız mı güzel yoksa cidden psikolojiniz mı bozuk en yakın psikoloji doktoruna gitmenizi tavsiye ederim yada yaşınızdan kaynaklı bı sorununuz var herhangi gibi bı argo hakaret içeren bı konuşma bile yok

4zid9b3.jpg

kardesim demek problem mi yaratiyor?
Dersleri kantinde takip edersin, Sene sonu geldı sınavlar ödevler geldı yardım ara,,
okul okumuyorum sene sonu sinavi da yok.
Yazili sinav filan yok aldigim egitimde takildim yabanci dil oldugu icin yeterli kaynak bulamiyorum. kendinizi bir hal sanmaktan ve yardim isteyen kisileri asalamaktan vaz gecin.

onerpolat merhaba.Kimsenin kimseyi ötelediği yok;kişilerin mesaj sayısına bakarsan bir günde değil yıllardır yardım ettiğinden dolayı yüksek olduğunu anlarsın.Bir çok öğrenci buraya ödev paylaşıp ''siz'' hazırlayın ''ben'' teslim edip not alayım modunda olduğu için haliyle bu duruma kızılıyor.Keza yardım talep ederken net veriler,okunabilir resimler,açıklayıcı ek bilgiler çok önemli oluyor.Projeni 10 dakikada yapacak bir çok üye var;lakin onların da özel bir hayatı,iş zamanları,müsaitlik durumları olduğunu unutmamak lazım.Önce araştırıp,video seyredip,doküman okuyup eksik kalınan yerlerde yardım istemek daha doğru olur.

kardesim demek problem mi yaratiyor?

okul okumuyorum sene sonu sinavi da yok.
Yazili sinav filan yok aldigim egitimde takildim yabanci dil oldugu icin yeterli kaynak bulamiyorum. kendinizi bir hal sanmaktan ve yardim isteyen kisileri asalamaktan vaz gecin.
Kardeşim dediğin, büyüğümüz, forumdaki en yaşlı,ikinci büyüğümüzdür. Yardımlaşmayı seven, bilgili bir abimizdir. Yaşını göemıyorsun ama, yaptığı paylaşım ve foruma uye oldugu yıl, kendisi hakkında bir fikir veriyordur, anlıyana..

Son düzenleme:
Kardeşim dediğin, büyüğümüz, forumdaki en yaşlı,ikinci büyüğümüzdür. Yardımlaşmayı seven, bilgili bir abimizdir. Yaşını göemıyorsun ama, yaptığı paylaşım ve foruma uye oldugu yıl, kendisi hakkında bir fikir veriyordur, anlıyana
Amacim polemik yaratmak degil bilgi edinmek burasi internet ben kimin kac yasinda oldugunu bilmiyorum. verilen cevap hitaben yazdim actigim konuda yardimci olabilecek var mi yazdim yapin demedim zaten boyme tepki birazcik agir kaciyor yinede tesekkur ederim yadimci olan arkadaslar veya abiler.

Forum istatistikleri

Konular
128,818
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri