Yeni CNC'nin zamanı geldi

Poliamid , Poliasetal,Polietilen, Bu 3 Malzemeyi Hangi Uçlar ile Çapaksız işleyebilirim? Yardımcı Olurmusunuz? MDF işler gibi hareket edebilirmiyiz?

evet o zaman bilgi de yok yardım da yok. bu forumun asıl amacı da insanların yazarak bilgi paylaşması değil görsel olarak da yaptıklarının, yapacaklarının, projelerinin ya da bilumum fikirlerin paylaşıldığı yerdir.
sizden fotoğraf istememin sebebi yapılan her cnc yeni bir fikir anlamında forumda paylaşılması amacıdır.

evet o zaman bilgi de yok yardım da yok. bu forumun asıl amacı da insanların yazarak bilgi paylaşması değil görsel olarak da yaptıklarının, yapacaklarının, projelerinin ya da bilumum fikirlerin paylaşıldığı yerdir.
sizden fotoğraf istememin sebebi yapılan her cnc yeni bir fikir anlamında forumda paylaşılması amacıdır.
Siz Ciddisiniz.. O zaman Siz Yanıtlamayın sorularımı Lütfen. Tşkler.

Bu forumu ne kadar ciddiye aldığınız ile alakalıda bir durum. Takıldığım yer olur girer sorarım başkada işim olmaz düşüncesindeyseniz zaten zamanla kimsede cavap vermez sorduklarınıza

Bu forumu ne kadar ciddiye aldığınız ile alakalıda bir durum. Takıldığım yer olur girer sorarım başkada işim olmaz düşüncesindeyseniz zaten zamanla kimsede cavap vermez sorduklarınıza
Polimik yaratmak istemiyorum ama bu konu uzarsa cevap vermek zorunda kalırım..Ben Sadece sorularıma cevap almak için değil. Belki başka konularda cevap vereceğim bunu siz CNC fotosunu paylaşmadığım için yargılayamazsınız.Sen CNC konusunda iyisindir cevap verirsin veya vermezsin. Ben Daha Bilgili olduğum bir konuda başkasına yardım edebilirim... Yani Kusura Bakmayın ama ilk defa yaptığın şeyi görmeden cevap vermem diyen biriyle karşılaştım.. Kaldıki ben CNC'yi daha bitirmedim denemeler yapıyorum.. Neyse.. Foto olayı ile ilgili başka mesajı yanıtlamayacağım Teşekkürler..

kardeşim evet dediğin gibi uzatmanın anlamı yok
sen beni yanlış anladın
öncelikle ben neler yaptınız görmek istedim.
makineyi bitirdin bitirmedin elinde ver var ne yok değil amacım.
bir şeyler çaba sarfediyorsanız görsel olarak paylaşmanızı istedim foruma

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,824
Kullanıcılar
450,912
Son üye
mustafatlanm

Yeni konular

Geri