Yerli PLC üretimi, hem de %100

Mikrodevin kullandığı işlemci nedir acaba? %100 yerli deyince işlemciyi de mi kendileri tasarlıyorlar?

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ben siemens in avukatı değilim , ben alman hayranıda değilim , ben türküm ve sana HAKARET ETMICEM , sen bu yukarıdaki çip resimlerini gördünmü o çipler varya :) üzerinde SIEMENS yazıyor SAYIN DIREKTOR ARKADASIM

Üzerinde Siemens altında intel yazıyor

Burada da göz gezdirdiğim kadarıyla DRAM bellek üretmişler. Muhabbet işlemci üzerine dönüyor
"Siemens’ goal: to produce so-called four-megabit dynamic random access memory (DRAM) chips, memory chips that could store four million bits. "
elinizin altında google var , yaz siemens bunun gibi 1000 tane siemens imalatı çıkar )

Tamam çıkmasına çıkıyor ama işlemcilerini intel üretiyor. Konu işlemci üzerinde. Hafıza birimlerini kendi üretiyorlar. Ama bu işi yapan onlarca firma var. Kullandığın flash bellekler bunun örneğidir.

Forum istatistikleri

Konular
128,850
Kullanıcılar
450,957
Son üye
UMUT0101

Yeni konular

Geri