1500x2500x300 mm cnc yapımı için yardım lazım

Boyadan önce rayların geleceği yeri maskeleyip öyle boya.
Köprü ayakları profil iyi olur istediğin kadar kalın malzeme kullan yanal harekette esneme yapar. Profil en sağlamı

En mantıklısı bu görünüyor lakin daha öncede sordum, boya kalınlığı en az 0,5mm olsa X eksenindeki paralel iki kızak için iki taraflı toplam 1mm kadar kayma olacak. X ekseni raylarını milimetrk olarak yerleştirdikten sonra boyadan sonraki bu 1mm lik kayma kızaklarda sıkışma oluşturmaz mı? Arabalar bu 1mm kaymayı tolere edermi bunu merak ediyorum.

Boya 1 mm kalınlık oluşturmaz ki. Sanmıyorum yanii. O kadsr kalın boya baya baya kalın olur :)

Boyadan önce rayların geleceği yeri maskeleyip öyle boya.

Rayları yinede sökeyim diyorsun anladığım kadarıyla. Maskele derken yani rayların altını boyama mı diyorsun?

Köprü ayakları profil iyi olur istediğin kadar kalın malzeme kullan yanal harekette esneme yapar. Profil en sağlamı

Köprü için 120x120mm profili üst üste koyup 240mm yükseklikte yapmayı düşünüyorum. 24cm yükseklik yeterli olur mu. Ayaklar için de aynı profilden tek koysam yeterli olurmu?

Köprü için 120x120mm profili üst üste koyup 240mm yükseklikte yapmayı düşünüyorum. 24cm yükseklik yeterli olur mu. Ayaklar için de aynı profilden tek koysam yeterli olurmu? Bütün geniş profil alsam 6 metre artan elimde kalacak. Kalması sorun değil çalışma alanım sınırlı.

Güncel

Köprü için 120x120mm profili üst üste koyup 240mm yükseklikte yapmayı düşünüyorum. 24cm yükseklik yeterli olur mu. Ayaklar için de aynı profilden tek koysam yeterli olurmu? Bütün geniş profil alsam 6 metre artan elimde kalacak. Kalması sorun değil çalışma alanım sınırlı.

Olur abi olur hiç sıkıntı olmaz

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,306
Kullanıcılar
450,144
Son üye
Saffetarli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri