Lavamat 800 arızası

Sanırım takojenaratör arızalı... kayış değilde diğer tarafta olduğuna göre takojenaratör diye düşünüyorum...çıkma bulursun belki piyasada...bence kartıda değiştirmende fayda var...

Kolay gelsin..

ali usta ben dükkandaki arkadaşlara adresimi buraktım saolun herşey için çok teşekkür ederim hakkınız nasıl ödicem bilmiom

sizler bizlerin gelecegisiniz egitiminizi başarılarla bitirip öncelikle kendinize sonra bu ülke için bir şeyler yapmak için savaşmalısın anadolu insanının temiz saf yardımsever özelliklerini bizlerden sonra sizler üstleneceksiniz

çok haklısın ali ustam ama siz değerli tecrübeli üstatlar olmasada biz hiçiz

ali usta bugün kargodan gönderdiğin hız kontrol kartı ve tako elime ulaştı çok teşekkür ederim fakat bana tako farklı geldi beceremedik 3 kişi bende fotolarını çektim altta gözükmekte
gönderdiğiniz takoyu uydurabilirmiyiz acaba....

Ekli dosyalar

• Resim-0003.jpg
    Resim-0003.jpg
    82.1 KB · Görüntüleme: 22
  • Resim-0004.jpg
    Resim-0004.jpg
    75.7 KB · Görüntüleme: 18
  • Resim-0005.jpg
    Resim-0005.jpg
    76 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
mustang resimdeki motor 1050 AEG tako mıknatısıda resimlerde yok eger onuda resimlersen . sana gerekli malzemeleri yolluyayım

ali usta yolla yolla da olmuyor valla kendimi mahçup hissediyorum bu kadar uğraştırıyorum yoruyorum seni atiker ticaretten alabileceğim birşeyse gidip alayım usta fotoları çektim gene ekliyorum alta(yukardaki mesajımdaki cevaptaki soldaki tako motordan çıkan sağdaki takoda sizden gelen)

Ekli dosyalar

• Photo016.jpg
    Photo016.jpg
    82.1 KB · Görüntüleme: 13
  • Photo011.jpg
    Photo011.jpg
    98.5 KB · Görüntüleme: 14
  • Photo013.jpg
    Photo013.jpg
    93.8 KB · Görüntüleme: 11
  • Photo014.jpg
    Photo014.jpg
    91.7 KB · Görüntüleme: 11
mustang . tako bobininin icinde dönen mıknatıs kırıldımı ? resimlerde boş görünüyor motor makina kılamensi makina modeline uymuyor sonradan degiştirildimi ? .makinanın önden ve üstkapak yokken üstten fotosunuda koy bugün yarın akşam sizin camaşır gününüz;)

ali usta biz bu makinayı öğrenci arkadaşlardan aldık baya bir parçası değiştirilmiş tamir görmüş yani şu an ki motorunda orjinal olmadığını düşünüyorum sonradan değiştirilmiş resimlerde ben tako mıknatısını çıkarıp çektim sadece tao mıknatısının resmi de var tabi ben yanlış birşey yapmadıysam şu an okuldayım akşam fotoları eklerim ali usta saolasın

ali usta istediğin makina fotolarını çektim ekliyorum. Yorumlarını bekliyorum ali usta

Ekli dosyalar

• Resim-0003.jpg
    Resim-0003.jpg
    88.1 KB · Görüntüleme: 16
  • Resim-0004.jpg
    Resim-0004.jpg
    89.7 KB · Görüntüleme: 13
  • Resim-0005.jpg
    Resim-0005.jpg
    91.8 KB · Görüntüleme: 13
  • Resim-0007.jpg
    Resim-0007.jpg