abb konusunda yardım

isocino

Üye
slm arkadaşlar abb marka sürücü var elimizde ve bu sürücü en son kapatılan devirde kalıp tekrar çalıştığında aynı devirde başlıyor . ben ise kapaktıktan sonra sıfır devirden başlamasını istiyorum bunu nasıl yaparız şimdiden tşkler

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
merhaba.sürücüde eğer sabit hız parametresi seçili ise bunu yapabilir.ve bazı dijital girişler de sabit hız seçeneği var.bunları dikkate alın bence.olmadı abb standart makrosu fabrika ayarlarına dönüş parametresi.9901 di yanlış hatırlamıyorsam.buradan fabrika ayarınada alabilirsiniz

hocam ABB ACS550 mode​li

devir bilgisini ve çalıştırma komutunu bir plc ile mi veriyorsun? sistem hakkında biraz daha bilgi verebilir misin?

merhaba.f001 arıza kodunun açıklaması:Çıkış akımı fazladır. Aşağıdakileri kontrol edin ve düzeltin:• Aşırı motor yükü.
• Düşük hızlanma süresi (parametreler 2202 HİZLANMA RAMP 1 ve 2205
HİZLANMA RAMP 2).
• Hatalı motor, motor kabloları veya bağlantıları.
sürücü kataloğunda yazan bilgiler bunlar.umarım işinize yarar.iyi günler dilerim.

Merhaba iyi akşamlar ;

4 potansiyometre 3 adet acs150 cihazımız var. senkron pot uygulaması yapmak istiyoruz. Ancak olmuyor. aynı bağlantıyı deltada yaptığımızda sorun yok. Yardımlarınızı rica ederim.

ilk önce 1201 const speed sell parametresine girip orayı 0 yap.Daha sonra 2202 acceller time 1 parametresine girip max hıza ne kadar sürede ulaşmasını istiyorsan onu gir.İşini görecektir.Kolay gelsin

Forum istatistikleri

Konular
129,101
Kullanıcılar
451,417
Son üye
hezayen

Yeni konular

Geri