Ariston Kombi Arızası-Genus 24 ff

ariston marka genus 24 ff kombim 307 p.c.b hata mesajı veriyor sebebi nedir sorunu nasıl giderebilirim ?

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
ariston genus marka kombi 6P1 arızası veriyor. Sebebi nedir. Arızası nasıl giderilir.

genus 307 arızası anakart üzerindeki smd entegrenin besleme geriliminin olmamasından kaynaklanıyor .tamiri mümkün bir arızadır.

6p1 arıza değil.eepromdan program yüklemeye çalışıyor .854 ve 855 nolu parametreleri bize gönder cevaplayalım.

6p1 arıza değil.eepromdan program yüklemeye çalışıyor .854 ve 855 nolu parametreleri bize gönder cevaplayalım.
iyi günler forumde yeniyim.aynı arıza bendede var.kombi sıcak su açıldığında sanki ateşleme yapmıyor.bahsettiğiniz parametler nedir

iyi günler forumda yeniyim.aynı arıza bendede var.kombi sıcak su açıldığında sanki ateşleme yapmıyor.bahsettiğiniz parametreler nedir

kombim arızalı ariston clas 6p1 arızası veriyor ne yapmam lazım menüde değişiklikmi yapmam gerekiyor

kombim arızalı ariston clas 6p1 arızası veriyor ne yapmam lazım menüde değişiklikmi yapmam gerekiyor

Selam,

Başka bir yerden okudum 6p1 hava basıncı ile alakalı bir hataymış. Basınç ölçer sensörü bozulmuş veya baca tıkanmış olabilir diyordu. Ben de balkondan dışarı uzanan bacayı ek yerinden açtım, ek yeri de balkon dışında kaldığı için tehlikeli bir durum arz etmiyor. Kombiyi tekrar çalıştırdım çalıştı.

Bacanız tıkanmış olabilir, temizleme imkanınız varsa bir deneyin derim.

Forum istatistikleri

Konular
128,951
Kullanıcılar
451,140
Son üye
03hsyn

Yeni konular

Geri