Bu devre nedir?

mr. tesla

Üye
hrjf7.jpg

bu çizimdekinin ne olduğu üzerine yorumlarınızı bekliyorum..

Bir makineye ait diyotların takılı olduğu kartın çizimi... diye düşünüyorum.

ne yazık ki doğru değil de benim dikkatimi başka bişey çekti;

forumda hareketlilik,canlılık gördüm üye oldum.devamlı elektrikle ilgilenen birisiyim.hatta gemide olduğum için elektriğin bir çok dalıyla iç içeyim.gün içinde karşılaştığım bi diagramı fikir cimnastiği olsun diye paylaştım ama senden başka kimse yorum yapmamış.buranın sistemi biraz farklıymış demek ki..

forumda hareketlilik,canlılık gördüm üye oldum.devamlı elektrikle ilgilenen birisiyim.hatta gemide olduğum için elektriğin bir çok dalıyla iç içeyim.gün içinde karşılaştığım bi diagramı fikir cimnastiği olsun diye paylaştım ama senden başka kimse yorum yapmamış.buranın sistemi biraz farklıymış demek ki..

sistem farklı değil aslında gerçek olan sorunlarda veya problemlerde çok cevaplamalar yapılıyor. belki konunun başlığından dolayıdır. belki gereksiz bir konu olarak görüldü.. gemici olduğunuzu yazmışsınız gemi elektriği ve elektroniği hakkında paylaşımlar veya bilgiler yayınlarsanız daha çok ilgi görecektir....

daha çok bir cihaz uzerindeki klemens baglantilarina benzettim :)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

sistem farklı değil aslında gerçek olan sorunlarda veya problemlerde çok cevaplamalar yapılıyor. belki konunun başlığından dolayıdır. belki gereksiz bir konu olarak görüldü.. gemici olduğunuzu yazmışsınız gemi elektriği ve elektroniği hakkında paylaşımlar veya bilgiler yayınlarsanız daha çok ilgi görecektir....

öyle olsun bakalım =)

böyle ne olduğu belirsiz ne sorduğunu bilmeyen sorduğu sorunun cevabını kendi bilen anlamsız işlerle uğraşırsan tabiiki kimseden yanıt alamazsın.slm

Burada kimse Arş-ı Ala değil. Şemanın ne olduğunu bilemeyebiliriz. Fakat "falanca konu ile ilgili projeden aldım " şeklinde ek bilgi verirsen, inan daha çok kişi yardımcı olacaktır.

böyle ne olduğu belirsiz ne sorduğunu bilmeyen sorduğu sorunun cevabını kendi bilen anlamsız işlerle uğraşırsan tabiiki kimseden yanıt alamazsın.slm

sn. rezistans;

öncelikle karşındakini eleştireceksen(ki bu düzgün bi dille olmalı) önce slm yazarsın,sonra cümlene başlarsın.''ne sorduğunu bilmeyen'' demişsin de,benim konu başında ne sorduğum gayet açıktı.''cevabını kendi bilen'' diyerek sanki şema hakkında yorum yapıpta bilemeyenlere artislik yapacakmışım gibi bi hava yaratmaya çalışmışsın ama ben bu senin anlamadığın soruyu beyin cimnastiği olsun diye,insanlar fikirlerini söylesin,maksat mesleki muhabbet olsun diye sormuştum.bide ''anlamsız işlerle uğraşırsan'' diye bi cümle kullanmışsın ki bunu bana söylemeye senin hakkın yok.msj sayınla prof. üye oldun diye diğer üyelere böyle söylemlerde bulunamazsın yada üyelik derecen yüksek diye yeni üyelere böyle adminden çok admincilik taslayamazsın.

sana tavsiyem karşındakini tanımadan,kapasitesini bilmeden bu tip söylemlerde bulunma.''yasin erol'' veya ''yaman9'' kullanıcılarının yorumlarına bakarak biraz feyzal..

Forum istatistikleri

Konular
128,857
Kullanıcılar
450,963
Son üye
elektronik yaşam

Yeni konular

Geri