Derlin işleme

Talaş herkese dert. O videolarda gördüğün çektirmeler hikaye. Her işe uygun değil. Düz mdf işinde kullanırsın ancak. O sebeple talaş olacak. Heleki aluminyum işledin diyelim. Sıcak keskin aluminyum parçaları belirli bir güçle makina fırlatacak. Onlarda ok gibi saplanacak. Hatta bahsettiğim körüğü bile yırtacak güçte... Demir körük yapman gerekebilir vs.

O sebeple denenmişle uğraşma. Hazır kızak daha uygun. Üstelik kestamid daha pahalıdır.

Talaş herkese dert. O videolarda gördüğün çektirmeler hikaye. Her işe uygun değil. Düz mdf işinde kullanırsın ancak. O sebeple talaş olacak. Heleki aluminyum işledin diyelim. Sıcak keskin aluminyum parçaları belirli bir güçle makina fırlatacak. Onlarda ok gibi saplanacak. Hatta bahsettiğim körüğü bile yırtacak güçte... Demir körük yapman gerekebilir vs.

O sebeple denenmişle uğraşma. Hazır kızak daha uygun. Üstelik kestamid daha pahalıdır.

Teşekkürler üstad bu sıfırlama olayı nasıl oluyor peki hobby cnc lerde motorun üstünde bi çevirme aparatı var o illa olmalımı yoksa illa propmu kullanılmalı

Delrini hafife almayın igus diye bir lineer kızak sistemi var hatta bir ara numunesi vardı bende. Sıvı içersinde çalışacaksa sistem başka seçeneğin yok gibi. İnceleyin derim.

https://goo.gl/images/Zp25hW

Resimini buldum bendeki numunenin aynısı.

Bu aletle (Freze Çakısı) şu malzemeyi (Delrin) işleyebilirmiyim ; Evet
Bu malzemeden (Delrin) şu aleti (Kırlangıç kızak) yapabilirmiyim ; Evet, peki yaptığım bu meret Amacı maksadıma iş görürmü?? Hayır. Çekmece rayı, bir gömlek üstü, alt destekli mil daha zahmetsiz olacaktır.
İşbu vaziyetten yola çıkarsak ben yalancı olabilirim de, olmayabilirimde, cehaletime verin. 5 senedir ortaokulu bitirmeye çalışıyorum.

Forum istatistikleri

Konular
129,070
Kullanıcılar
451,352
Son üye
mrt8ydn

Yeni konular

Geri