Hayatımızda şikayet ettiklerimiz

d0stcan

Üye
Herkesin hayatı günlük güneşlik geçmiyor elbette...Peki şikayet ettiğimiz konular neler?

-İşleri ve hayatı zorlaştıran insanlardır,bir işte insan faktörü ne kadar çoksa o iş o derece zordur.
-Diyalog-iletişim çok önemlidir bunu tam anlamıyla sağlayamazsanız işiniz her zaman zorlaşır.
-Hak ve adaleti sağlamak oldukça zordur, bu konuda hassas olmazsanız işiniz zorlaşır,sıkıntıdan kurtulamazsınız her iki cihandada.
-Mantık yerine duygusallığı ön plana atarsanız işiniz zorlaşır,stres kapınızdan ayrılmaz.
-Hayır demesini bilmiyorsanız, prensiplerinizden taviz veriyorsanız,tolerans sınırlarını arttırıyorsanız işiniz zorlaşır,başınız sürekli ağrır.
-Ne istediğinizi bilmiyorsanız,hayatta kendinize hedefler koymamışsanız işiniz zordur.
Aklıma gelenler bunlar...
Bu konulara dikkat etmeyen insanlardan şikayetciyim.

Son düzenleme:
trafikte aracımın içinde, araçlar arka arkaya dizilmişken ve trafiğin ilerlemesini beklerken yanımdan sollayarak giden ve kendini akıllı/uyanık zannedenlerden şikayetçiyim. İnip dövesim geliyor ama hangi birini.

Arabalarını park ederken, etrafındaki araçların giriş-çıkışına engel oluyor mu/ olmuyor mu diye düşünmeden bencilce, bulduğu boşluğa aracını park edip, aracımın içinde 4 dönmeme neden olanlardan şikayetçiyim.

iş yaptıktan sonra arkasını temiz bırakmayan servislerden/ustalardan şikayetçiyim.

Derdim için gittiğim doktorun, o kadar tahlil istemesi ve sonucunda tahlillerden bir şey çıkmaması nedeniyle, gereksiz yere tahlil isteyen doktordan şikayetçiyim.

Yollarda yapılan kazı çalışmaları sonrasında her yerin çukur olmasından ve yapılan dolguların da üstünkörü olmasından şikayetçiyim.

.....

dürüst olmayan müşterilerden şikayetçiyim. ve onları ALLAH'A havale ediyorum.

Akılalmaz derecede güçlü iken, bizi güçsüz kılmaya çalışanlardan ve ona yardım edenlerden şikayetçiyim.

Forum istatistikleri

Konular
128,983
Kullanıcılar
451,185
Son üye
Kerem Altıkaya

Yeni konular

Geri