korna sesi

sirhot

Üye
arkadaşlar siteye yeni üyeyim konuyu nereye açacağımı bilmediğim için buraya açıyorum yanlışsa kusura bakmayın lütfen
benim bir sorum olacaktı araçların korna seslerini değiştirmek mümkün mü eğer olabiliyorsa nasıl açıklayabilirmisiniz ??:confused:

araçların korna sesini değiştirmek deyince? yani tam olarak ne yapmak istiyosun korna sesini aldığın kornanın özelliklerinde varsa eğer değiştirebilirsin eğer diyosan ben ek ilave yapmak istiyorum osaman iş değişir ama yine aldığın kornanında değişik sesler çıkarabiliyor olması gerekiyor kornanın üzerinde ayar vidaları vardır kornaya basılı tutarak sesini o ayar düğmeleriyle değiştirebilirsin ama dediğim gibi kornanda o özeelik olmalı!!!

selam arkadaşlar
Bildiğimiz araç korna seslerinin dışında örneğin kaydettiğimiz bir melodi sesini korna olarak kullanma imkanımız varmı acaba. Nasıl bir sistem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler...

selam arkadaşlar
Bildiğimiz araç korna seslerinin dışında örneğin kaydettiğimiz bir melodi sesini korna olarak kullanma imkanımız varmı acaba. Nasıl bir sistem gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum. teşekkürler...

kaydetmiş olduğunuz melodiyi bir elektronik devre ve anfi yardımıyla hoperlör üzerinden kullanabilirsiniz

sn i.tandogan
öncelikle cevap verdiğiniz için teşekkürler. fakat elektronik devrenin içeriğini biliyorsanız verebilirmisiniz. bide horn (boru) tipi hoparlör kullanırsam daha yüksek ses elde edbilirmiyim acaba, öyle duymuştum.

Forum istatistikleri

Konular
128,926
Kullanıcılar
451,093
Son üye
Mustii54

Yeni konular

Geri