Kramayer & Pinyon

Gizli imiş...
Zaten yağmurdan denizde bulanık dalamadık gitti koca kış.

Kremayeri gözükmüyor ?
Kandırmıyon değil mi ?
Ama hızına bakılırsa doğru.
Millet hızlı diye tırmalıyor fena mı yani.
Ses yapsın önemli değil , kalem işe girince duyulmaz o ses.
Ama titreşim iyi değil.
Boşluk yoksa yani ondan değilse micro step değerlerini kontrol et.
Ayrıca yumuşak geçiş kullanabilirsin.
Titreşimin bir sebebide pinyonun tam eksende olmayışıdır !
Özellikle sonradan göbeği işlenmişse...

kramayer bağlantı yerlerinin yakın fotolarını koyabilirmisin

PM kutusu dolu olunca yeni mail gönderilemiyor...

resimdeki malzemeyi istiyosan ben yapıp sana yolayabilirim bana ölçüleri autocad dosyasını yolla cnc punchta sana yollayayım
Tavsiyeler için Teşekkür ederim.

Resimdeki çizim köprünün üstten görünüşü ve aşağı kısım köprünün arakası, biraz ters çizdim sanırım aceleyle :D. Aslında kremayeri köprünün arkasına aşağı doğru koymayı düşünüyorum ama onun içinde salınımdan kurtulmak için köprüyü üstten alttan tutacak bir montaj yapmam lazım. Şuan bunu yapmam zor gibi. Belki daha sonra hallederim.

Y ekseni senin dediğin gibi dişliler aşağı bakacak şekilde olacak. Söküp takması ve değiştirmesi kolay olsun diye delikli tercih ettim.

Örnek 1)

resimdeki malzemeyi istiyosan ben yapıp sana yolayabilirim bana ölçüleri autocad dosyasını yolla cnc punchta sana yollayayım

Keşke bu teklifi daha önce yapsaydın , ben idareten demircide bişeyler yaptırdım. İstediğim gibi olmadı ama kızaklar ve arabalar da gelsin tam ölçülendirip çizimlerini yollarım.

Sözünü aldık artık, kurtuluşun yok. Cezamız neyse çekeriz... :)))

tmm beklerim
Keşke bu teklifi daha önce yapsaydın , ben idareten demircide bişeyler yaptırdım. İstediğim gibi olmadı ama kızaklar ve arabalar da gelsin tam ölçülendirip çizimlerini yollarım.

Sözünü aldık artık, kurtuluşun yok. Cezamız neyse çekeriz... :)))

Forum istatistikleri

Konular
129,025
Kullanıcılar
451,273
Son üye
Cerdemli

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri