lazer

dogrudur laser fıyatları 2 el dusebılır ama bu seferde yedek parca problemı yasanmaya baslıyor.
laser gucu ve laserın kalıtesı ve stabılırlıgı onemlı faktordur.
cınde yapıyor galıba ama garantı ne bılemem
laseler cok cesıtlı benım dedıgım laser c2o dır.

keske en azından laser yapımına baslanabılse Turkıyede

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Hayırlısı diyelim
Sadece 2. elde değil bahsetmeye çalıştığım lazerlerin sıfırı da yüksek değildir. Lazer kesme aletinin sıfırnın 20 milyar olduğunu 2. elinin de biraz daha düştüğünü düşünerek ele almıştım. Yalnız bu tezgahların 0 fiyatını bilmiyorum araştrırıp öğremek almış olan kişilere sormak lazım. Hatta site üyeleriden bu tezgahlardan bilgisiolan da yazabiilir buralara.
Hayırlı günler dilerim.

laser 15 w guc ile ancak kuyumcu malzemesi gibi ince malzemeleri kaynak veya delme yapabilir.
buyuk guclu laserler c2o lazeridir.
bunlar kesme kaynak vb ıslemler ıcın uygundur.
c2o lazerı 3 adet gazın aynı florasan lamba gıbı dusun yuksek gerılım ıle harekete gecırılıp ozel lenslerle odaklanıp kullanılmasıdır.
bu teknolojı yuksek teknolojı denen teknolojıdır.
her gun guc ve kalıtesı artırılıyor.
lazer cesıtlerılerıne gore cesıtlı alanlarda kullanılır.
yag lazeri,c2o lazeri,neon laseri vs
kucuk gucluler tıpta kullanılır.
bununla ılgılı sorularınınıza cevap verebılırım
:)

sayın suha37 bey ben suni deriye lazer ile yazı yazmak istiyorum hangi
lazeri tercih etmeliyim konuyla ilgili fazla bilgiye sahip değilim diyot lazermi tercih edilmeli ??

Forum istatistikleri

Konular
128,840
Kullanıcılar
450,936
Son üye
kemalarda34

Yeni konular

Geri