Makinede ki kaçak elektrik akımını nasıl tespit edebiliriz ?

Ben Vestelde çalışırken makinelere kaçak akım rölesi taktırmazlardı.

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Ben Vestelde çalışırken makinelere kaçak akım rölesi taktırmazlardı.

Merhaba

Gururla Yerli. ben hiç öyle düşünmüyorum
3 kez bir sorun ile aradım en sonunda kayıt açıldı dönüş yapılacak dendi 1 ay oldu dönüş yapan yok
Ürünün sorununu bıraktım , iyi kötü dönüş yapılsa ilğililer diyeceğim . Artık benden bu kadar , hiç bir ürününü almak yok !!!

Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme. söz vardır . bence doğru değil ama başına gelince doğru diyorsun .
Sağlık olsun diyelim . Biraz dertlendim de kusura bakmayın !!!

Kolay gelsin , Sağlıcakla Kalın .

Merhaba

Gururla Yerli. ben hiç öyle düşünmüyorum
3 kez bir sorun ile aradım en sonunda kayıt açıldı dönüş yapılacak dendi 1 ay oldu dönüş yapan yok
Ürünün sorununu bıraktım , iyi kötü dönüş yapılsa ilğililer diyeceğim . Artık benden bu kadar , hiç bir ürününü almak yok !!!

Akraba (dost) ile ye, iç, alışveriş etme. söz vardır . bence doğru değil ama başına gelince doğru diyorsun .
Sağlık olsun diyelim . Biraz dertlendim de kusura bakmayın !!!

Kolay gelsin , Sağlıcakla Kalın .
Usta benim makinelerden bahsettiklerim beyaz esyalar degil. Beyaz esyalari ureten makineler. Yanlis anladin galiba.

Usta benim makinelerden bahsettiklerim beyaz esyalar degil. Beyaz esyalari ureten makineler. Yanlis anladin galiba.

Merhaba .

Ben sadece dertlendim ,
Siz diyorsuz , ben Vestelde çalışırken beyaz esyalari ureten makinelere kaçak akım rölesi taktırmazlardı , para parayı çeker mantığı .
Sonuçta , kafa aynı anlaşılan .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla kalın

Merhaba .

Ben sadece dertlendim ,
Siz diyorsuz , ben Vestelde çalışırken beyaz esyalari ureten makinelere kaçak akım rölesi taktırmazlardı , para parayı çeker mantığı .
Sonuçta , kafa aynı anlaşılan .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla kalın
Sagolun size de...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,875
Kullanıcılar
450,998
Son üye
ufonik

Yeni konular