Marka Tavsiyesi

Cem*

Üye
arkadaslar ben tanıdıklara çevreye ufak caplı kamera işleri yapıorum. ama şöyle bir şey var kullandıgım markadan(onetech) memnun değilim. ama kurdugum yerlerde hep ucuza kaçan yerler ne kadar daha ıyı urunlere yonlendırmeye calıssam da herkes ılk baş cebini düşünüyo sonuc olarak ne ben yaptıgım ısten memnun oluorum nede yaptıran bu paraya bu kadar olur dıorum geçiyorum ama anlamayan müşteride dert oluyor. bu yuzden sizden daha ıyı kalıtedekı ama cepe de uygun tavsıyelerınızı beklıyorum. knowledge urunlerınden gayet memnunum ama dedıgım gıbı fıyatlar yuksek gelıo hıtap ettıgım musteri pörtföyüne bıde evervox kullanma gıbı bır dusuncem var ama hıc kurmadım kullanan varsa memnunsa soyluyebılır mı ? sımdıden tessekur ederım.

merhaba arkadaşım ben uzun yıllardır bu işi yapıyorum,zamanında senin düştüğün sıkıntıya bende düştüm,cok marka denedim ama şunu anladım ki fiyatı 100-150$ a kadar olan butun kameraların kalitesi aynı benim gözümde hele gece görüşler tam bir facia tabi çin mallarından bahsediyorum,müşteri herzaman en kalitelisini bide ucuzunu ister:)ucuzun sonu yok!elma ile armut kıyaslanmaz! gibi cümlelerle müşterinize açıklama yapmaya çalışın,ben ucuz isteyenlere balitech,orta düzey bir kamera olarak seitech,üst grup olarak samsung ve lg yi veriyorum,zaten tiplerine bakarsanız hemen hemen hepsi birbirine benzer,türk şirketleri çin'e kendi markalarını vererek bu kameraların %90 ını orada kendi adlarına ürettiriyorlar ama kaliteleri aynı.

Bosch kamera kullan 106 ile 406 usd arası fiyatları :)

bana sorarsan kaliteden taviz verme. ve sen de sıkıntıya düşme. ucuz etin yahnisini herkes bilir. ama sıkıntısı yapana daha çoktur. bence iyi markalar kullan ve fiyatını ona göre ver. eğer kabul etmezlerse yapma. ben elektrikçiyim. bir işin fiyatını az söylersen bir dünya soru sorarlar. fazla söylersen ya kabul eder yada çeker gider. ama şunuda unutma! arkandan hiç iyi bir iş yapmadı dedirtmektense biraz pahalı ama iyi iş yaptı dedirtmek en güzeli. kolay gelsin... bu arada bence samsung tan şaşma.

bana sorarsan kaliteden taviz verme. ve sen de sıkıntıya düşme. ucuz etin yahnisini herkes bilir. ama sıkıntısı yapana daha çoktur. bence iyi markalar kullan ve fiyatını ona göre ver. eğer kabul etmezlerse yapma. ben elektrikçiyim. bir işin fiyatını az söylersen bir dünya soru sorarlar. fazla söylersen ya kabul eder yada çeker gider. ama şunuda unutma! arkandan hiç iyi bir iş yapmadı dedirtmektense biraz pahalı ama iyi iş yaptı dedirtmek en güzeli. kolay gelsin... bu arada bence samsung tan şaşma.
lafla güzel oluyor yapmamakta akşam evde ekmek bekliyorlar mecbur kalıyorsun bir yerde çünkü müsteri senden çıkıp rakibine gidecek o yapacak müşteriyi ikna etmek lazım

lafla güzel oluyor yapmamakta akşam evde ekmek bekliyorlar mecbur kalıyorsun bir yerde çünkü müsteri senden çıkıp rakibine gidecek o yapacak müşteriyi ikna etmek lazım

kardeş farkındaysan çevredekilere ufak çaplı işler yaptığını belirtiyor. ayrıca merak etme sen. Allah ekmek bekleyenleri yarattıysa onlara da rızkını bir şekilde gönderir.

valla abıcım guzel soyluyosunuz hos soyluyosunuz da samsung lg kamera taktıran buralarda devlet daırelerınden baska yerler yok genelde herkes balıtech takıo pıyasada ben balıtech takmıyorum ama otekılerde yetersız kalıo ıste buyuk ıhtımal aynı tas aynı hamam gıdıcez sanırım :) yorumlar ıcın tessekurler...

Fiyat kalite orantısı yapıldığında KPSec fena bir kamera değil. 100 $ civarlarında modelleri mevcut. Onun biraz üstü de Fujitron. Fujitron kameraların ortalama performanstaki kameraları 160 - 170 $ civarlarında.

Ama tabii ki fiyatı ucuz olsa da herkes Samsung alsa.. :)

kardeş farkındaysan çevredekilere ufak çaplı işler yaptığını belirtiyor. ayrıca merak etme sen. Allah ekmek bekleyenleri yarattıysa onlara da rızkını bir şekilde gönderir.
işin ufaklığı büyüklüğü göreceleli kavramdır sana küçük gelen iş benim için önemli olabilir bu kaderci yaklaşımın bana göre değil çalışacaksın çalışacaksın küçük büyük ucuz pahalı demeden çalışacaksın bir yandanda daha iyisini kovalayacaksın. bize böyle öğretildi kardeş ele güne muhtaç olmadan ekmeğimizi kazanalım yeter.

Arkadaşım bende aynen senin yaptığın tarzda güvenlik kamerası işleri yapıyorum. Ben bu durumlarda fujitron'u tek geçerim. şahsi düşüncem orta düzey sistemler için en iyi tercih olacaktır. gece görüşlü yüksek çözünürlüklü kameraları bile en fazla 200 dolar.

Forum istatistikleri

Konular
128,805
Kullanıcılar
450,894
Son üye
Hakanrap

Yeni konular

Geri