mdf kesim yardım

Ankarada :D

:) inşallah fazla tutmaz bende tekirdağda oturuyorum

[MENTION=218180]ramerturk[/MENTION] hocam ozel mesajlara bakmiyosun sanırım nasıl benim parcalarin durumu olacak mı acaba?

@ramerturk hocam ozel mesajlara bakmiyosun sanırım nasıl benim parcalarin durumu olacak mı acaba?
Cevap yazdım ama gitmemiş. Parçalarda sorun yok da işler sıkışık. İnşallah acil değildir. Bu hafta hallederiz.

Yok hocam acil değil sadece merak ettim parçalarda sıkıntı var mı die bu hafta halledebilirsen haftaya bismillah deyip baslicam makinaya inşallah

Yok hocam acil değil sadece merak ettim parçalarda sıkıntı var mı die bu hafta halledebilirsen haftaya bismillah deyip baslicam makinaya inşallah

Malzemelerin hazır adres ve gönderim bilgilerini özelden atarsan kargolarız... :)

özelden gönderdim hocam

Başka hiç bir forum sitesinde böylesine bir yardımlaşma örneği görmedim.Özellikle CNC&TORNA bölümünün çok değerli arkadaşlardan oluştuğu kesin.

Saygılarımla
Turgay KANSU

Başka hiç bir forum sitesinde böylesine bir yardımlaşma örneği görmedim.Özellikle CNC&TORNA bölümünün çok değerli arkadaşlardan oluştuğu kesin.

Saygılarımla
Turgay KANSU

Kesinlikle katiliyorum gonlu cok yuce arkadaslarimiz var hepiniz cok sagolun varolun ins.

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Forum istatistikleri

Konular
128,844
Kullanıcılar
450,947
Son üye
sitroen91

Yeni konular

Geri