Mesleğinizin Nefret Ettiğiniz Yanı?

ben en nefret ettiğim şey iş yaparken birinin beni izlemesi beni rahatsız ediyor
işten anlamayan insanların yaptığımız işi basit görmesi beni deli ediyor çıldırıyorum
lütfen emeğe ve emekciye saygı..

sanatkarın kirli elleri medeniyetin aynasıdır..

benım nefret ettığım konu gunlerce bır proje yaparsın emek harcarsın emeğının karşılığını ıstendığınde pazarlık yapılması bugun başima geldı yıne maalesef adamın bırı 20 selenoit vanayı açip kapatacak saat kuracak herbırı bağımsız ustelık cep telefonuyla bunları yapacak teklif verdım 1750 tl adam 1500 olmazmı boyle oluncada yapsamda nefret edıyorum

otomasyonun ne oldugunu insanlara anlatmak beni en deli eden şey onun için soranlara elektrikciyim diyorum vallahi

Hepsi olabilir Nefret ettiğiniz bir makinanın arızası yapmak istemediğiniz bir montaj anlatmaktan bıktığınız bir müşteri aklınıza ne gelirse.

mesleğimde en nefret ettiğim zaafiyet kıymetimizin bilinmemesi ne zaman sıkışınca el pençe olunurlar arıza bitince kimse eline sağlık al sende şunu demezler elektrik harici işleri ile birlikte bitirmemize rağmen :D:D:D:D:D

valla bende pencere önüne klima yani dış ünite atmaktan yoruldum balkon yok illa iki pencere arası saplama takacamya duvar patlamasın diye elimden geleni yapıyorum ama bazen patlıyor hele birde boruların çıkışı ayak dedigimiz kirişe denk gelirde içinde demirde çıkarsa vay halimize o zaman müşterilerin yapakende akıl vermesinden uyuz oluyorum..!

yaptığım işten zevk alıyorum ve yaklaşık 20 yıldır aynı işi yapıyorum. komşular takıldıkları sorunlarda benden yardım istiyorlar bundanda memnun oluyorum....mesleğini seveceksin. kazandığın paranın karşılığında gerekli özveri ile işini yapacaksın. bunlardan önemlisi sabırlı olacaksın... mesleğini helede istediğin hayallerin ile örtüşüyorsa ne mutlu sana....
fakat yaptığın işten zevk almasını bileceksin, çünkü zaman su gibi akıyor ve üflediğin gençlik zamanı geri gelmiyor
saygılarımla

herşeyi bildiğini sanan ama aslında hiçbirşey bilmeyen sanki kendisi yapıyormuş gibi başında dikilipte yardımı bırak su istermisiniz bile demeyen müşterilerden.

Beraber Çalıştığın arkadaşının 34,500 e çarpıldığını ve yaşadıklarını düşünürken Direk Tipi trafo üzerindeki seksiyonerde atan O.G. sigortasını değiştirmekten nefret ediyorum.

yha adama otomasyon stajı yapıyorum dyorum....adamın cevabı abi o ne otomotivle mi ilgili dyolar ya....biri de abi oto elektrikçisimisn dedi ....harbiden insanlara otomasyonu anlatmak zor

her seferinde temel seviye otomatik kumanda annatmak ...
birde çalıştıgım yerin çok sessiz olması ..

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,979
Son üye
ahemsa
Geri