Nexans Marka Kablo

nexans ile ilgili başıma gelen bir olay güncel 2 günlük19.10.2012
Bir kamu kurumunda data kablolama ve sonlandırma işleri için fiyat verdim kendim AMP kullanıyorum ve data sistemlerinde Kablo hangi firmaya aitse komponentlerinde aynı firma ürünü olmasına özen gösteriyorum müteahit firma bize birde nexans fiyat verebilirmisiniz dedi tabiki dedim internet araştırmalarım sonucunda alım yapılacak firma konusunda tatmin olamadım ve direk nexansı aradım cat-6 kablo ve patch panel keystone jack türü ürünlere ihtiyacım oldugunu belirttim,beni ana bayileri erenler kablo diye bir firmaya yönlendirdiler telefon açtım listemi yolladım,gelen cevapta sadece Cat-6 kablo fiyatı var diğer ürünler yok tekrar erenler kabloya telefon actım sordum biz sadece CAT-6 fiyat verebiliyoruz diğer ürünler yok bunun üzerine nexansı tekrar aradım ilettim halen dönecekler....önümüzdeki sene cevap verirler sanırım.......

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.

Forum istatistikleri

Konular
129,166
Kullanıcılar
451,516
Son üye
SERDAR ASLAN

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri