PC'ler ve teknolojik sohbetler.

kıyma sony tuner'e almak istersen bulamazsın sonra.

kıyma sony tuner'e almak istersen bulamazsın sonra.
Radyo dinlemiyorum ki :D Bunun arkasında ampliye bağlanan fazlaca pinli konnektörleri vs de var. Ayrı olarak kullanmak istesem baya karmaşık yani.
Hoş amplinin ses kalitesinden de emin değilim de. Derdim temizlemek ve mıncıklamak sadece :D

Bosch Go 2 yi satın aldım. Sepette %10 indirim varmış bu arada, düşünen varsa buraya da ekleyeyim. Ürün geldiğinde foto ekleyeceğim.
1689603517827.png

O halde kendim bi tekrar araştırıp bakacağım. Her şey pahalı olduğu için bu fiyatlarda bulmak zor zaten.
bir kaç kere kullanıp kenara atılacak bişeye 1400TL verilmez.
A101 gibi marketlerden alınmış şarjlı matkap var zaten elimde. Şimdilerde ıkınarak dönmeye çalışıyor.
O artık işime yaramadığı için sizlere sormuştum.
Ürünü bir kere kullanıp atmak için değil elektronik kart vs sökme takma işleri pratik olsun diye alıyordum.

Gittim şu modeli satın aldım. Bu fiyatlara fırçasız motor da kalmamış maalesef. Bi yandan daha da pahalılanır diye acele ettim iyi de etmişim.

Ama pilin ve matkabın üretim tarihi 2019muş. Yenisi var mıdır bilmiyorum. Bir problem çıkarır mı acaba?

Ekli dosyalar

• A9985B0A-5ECB-4418-9D8C-A7B7A87C75BA.jpeg
    A9985B0A-5ECB-4418-9D8C-A7B7A87C75BA.jpeg
    603.3 KB · Görüntüleme: 15
Gittim şu modeli satın aldım. Bu fiyatlara fırçasız motor da kalmamış maalesef. Bi yandan daha da pahalılanır diye acele ettim iyi de etmişim.

Ama pilin ve matkabın üretim tarihi 2019muş. Yenisi var mıdır bilmiyorum. Bir problem çıkarır mı acaba?
Mavi seri iyi alet.

Forum istatistikleri

Konular
129,170
Kullanıcılar
451,519
Son üye
bhko

Yeni konular

Geri