PC'ler ve teknolojik sohbetler.

Bosch Go aslında tam istediğim tipte bir cihazmış. Otomatik durma gibi koruma özellikleri de varmış. Gayet beğendim. Yaklaşık 1600 lira civarı satışta şu an. Acaba ağırlığı ne kadar ve kullanımdaki şarj durumu nasıl? Bir de zorlanınca devir düşme gibi problem çıkartır mı acaba?

Esasen bunu devre kartlarının montajında veya pc bileşenlerinin montajında kullanacağım.

@Yunusgr Einhell orta kalite ben aldığımda 800TL di. Yanlız oldukça yüksek db li bir matkap. Bosch Go da düşünebilirsin. Küçük işlerde oldukça işe yarıyor. Bosch GSR serisi gerçekten güzel ve yüksek kalite bir vidalama ve matkap. Uzun yıllar hizmet eder.
leyyn adresini ver, konum at, gelip seni dövecem. ben de 2 tane elektrikli matkap var kaç yıllık ben de hatırlamıyorum yalnız yenice olan torklu. bir de şarjlı var onu da taze aldım 2-3 sene önce ama ben heyvanın elinde kötü yola düştü.

Şarjı uzun süre gidiyor ama tabiki kullanıma bağlı küçük işlerde aylarca gider. Zorlanınca devir düşme gibi bir durum yok. Agırlığı 305 gr. Ben bu modeli 300 TL ye bir önceki modelide 100 TL ye almıştım. Şimdi malesef fiyatlar uçmuş.:(
leyyn adresini ver, konum at, gelip seni dövecem. ben de 2 tane elektrikli matkap var kaç yıllık ben de hatırlamıyorum yalnız yenice olan torklu. bir de şarjlı var onu da taze aldım 2-3 sene önce ama ben heyvanın elinde kötü yola düştü.
Usta diğer matkapları paylaşırsam kesin dayak yerim. Onları paylaşmayacağım. 🤣

Ekli dosyalar

• bg.png
    bg.png
    278.1 KB · Görüntüleme: 7
Şarjı uzun süre gidiyor ama tabiki kullanıma bağlı küçük işlerde aylarca gider. Zorlanınca devir düşme gibi bir durum yok. Agırlığı 305 gr. Ben bu modeli 300 TL ye bir önceki modelide 100 TL ye almıştım. Şimdi malesef fiyatlar uçmuş.:(

Usta diğer matkapları paylaşırsam kesin dayak yerim. Onları paylaşmayacağım.
🤣
kesinlikle atış menzilime girme kesin seni furacağım. dayak hak getire.

Gayet hafifmiş. İndirim yakaladığım anda alacağım.
Fiyat konusuna yapacak birşey yok. Ben bu matkaba ve 33 parça x-line sete toplam 370 lira vermişim zamanında. Şimdi sadece matkap 1900 lira.

sakın emekli filan olmayın, emekli maaşıyla artık vida bile alamıyoruz. hele en son maaşa gelen zamdan sonra neler alabileceğimizi merak etmeye başladım. ama ben şanslılardanım tamı tamına 7680 kusur alacağım galibam sanırsam, işte öyle bir şey.

Bosch 6700 ü 500TL almıştım çok hantal bir matkap. Yanında da şu vidalama setini 200TL. Ama tabiki 2019 yılında
@paskomya ustayı gudurtayım. Diğer uç setlerini paylaşmıyorum usta. 🤣

Ekli dosyalar

• HPIM6007.JPG
    HPIM6007.JPG
    487.9 KB · Görüntüleme: 9
  • HPIM6009.JPG
    HPIM6009.JPG
    401.7 KB · Görüntüleme: 9
  • HPIM6295.JPG
    HPIM6295.JPG
    550.8 KB · Görüntüleme: 6
KOŞUUUNNN..!
Gavga başlamış...
VUR VUR VUR.. Gözüne gözüne :p
sen sus hain angaralı, geçip oraya vur gözüne, vur gözüne diye tempo bile tutarsın
Bosch 6700 ü 500TL almıştım çok hantal bir matkap. Yanında da şu vidalama setini 200TL. Ama tabiki 2019 yılında
@paskomya ustayı gudurtayım. Diğer uç setlerini paylaşmıyorum usta. 🤣
güzel günlerde, güzel işlerde kullanman dileğiyle. güzel insan. eğer elin takım tutuyorsa o bileğe dert gelmesin. iyilikle, güzellikle kullanmanı dilerim.

Geçen aylarda çok ucuza Sony FH 3ün amplisi (TA38) aldım ancak hala temizleyip bakamadım bile. Söküp baktığımda STK entegresi orijinaldi. İçinde 12V trafosu vardı. Tabiiki pille çalışabilsin diye switch de bulunuyordu üzerinde. Hatta satıcı setin tunerini de hediye etmişti. Ancak onu kullanacağımı hiç sanmıyorum. Belki kutusu lazım olabilir.

Aslında bunları söküp temizleyip tamir ettiğim videoları çekip youtubea atma fikri de kafamda. Zaten sürekli bu tür videolar izliyorum :D

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
129,170
Kullanıcılar
451,519
Son üye
bhko

Yeni konular

Geri