Sıfırlama

Merhaba iyi bir elektrikçi çağırın ev tesisatının düzenlesin ana panoda topraklam vardır buatlar uygunsa kendinize ayrı topraklam çektirin.Tüm pirizlerde sıfırlama vardır elektrikçi tüm prizleri söküp sıfırlamaları söksün daha sonra tüm pirzilere topraklam kablosu çekirin. Ev sigorta panosunuda elden gecirin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sen evine tak röleyi. Röle öncesinde sıfırlama varmış yokmuş ilgilenmez sonrasıyla ilgilenir. Evinde sıfırlama yapıldıysada iptal et.
Ustam işte anlatmak istediğim şu eve gelen kablolar muhtemelen binanın ana panoda sıfırlanmış şekilde geliyor kaçak hiç bir şekilde tutmuyor bundan bahsettim.
Sen evine tak röleyi. Röle öncesinde sıfırlama varmış yokmuş ilgilenmez sonrasıyla ilgilenir. Evinde sıfırlama yapıldıysada iptal et.
Ustam işte anlatmak istediğim şu eve gelen kablolar muhtemelen binanın ana panoda sıfırlanmış şekilde geliyor kaçak hiç bir şekilde tutmuyor bundan bahsettim
Merhaba iyi bir elektrikçi çağırın ev tesisatının düzenlesin ana panoda topraklam vardır buatlar uygunsa kendinize ayrı topraklam çektirin.Tüm pirizlerde sıfırlama vardır elektrikçi tüm prizleri söküp sıfırlamaları söksün daha sonra tüm pirzilere topraklam kablosu çekirin. Ev sigorta panosunuda elden gecirin.
Eski bina onu çekmek zor yaaa

Eski bina onu çekmek zor yaaa
Merdiven boşluğundan internet kabloları tv kabloları geçiyordur birde doğal gaz falan geldi ise ortalık karışıktır. sende bir kenardan topraklam kablosu götürebilirsin. Bina iyi yapıldı ise her katta kare buatlar vardır besleme hatları geçtiği orada boşluk varsa kendi beslem hatı kablolarının yanın dan çeke bilirsin.İyi bir eletikci bulursanız sorunsuz işi halleder basit bir iş.
Kendi çan güvenliğiniz dikkate almıyorsunuz Yeni beyaz eşyalar topraksız priz durumunda garanti kapsamı dışına çıkarıyor uygunsuz enerji bağlantı noktası sebebi ile.

Bende diyorum ki evinize röle takarsanız röleden sonra sıfırlama varsa (yani dairenizde) iptal ederseniz röle tutar. Rölenin öncesinde kalan sıfırlamayla röle ilgilenmez.

İlgileniyor işte tesisatı bağlamadan sadece ana girişleri yaptım yine tutmuyor

Kaçak akım,hayat koruma ile ilgilidir.
Pazarlık götürmez.;)O tür ! uyduruk
tavsiyeler ! işe yaramaz.
Hakaret ederek, uyduruk vb cümleler kurarak marka ve emeğe saygısızlık yapmak yerine, alanında ülkemizde tek Test&Innovation Center’a sahip Trimbox’ı yıldırım testleri dahil gözlemleme şansınız olabilir.

Ekli dosyalar

• fd283669-3503-4b41-a2b7-3472e807a04b.jpeg
    fd283669-3503-4b41-a2b7-3472e807a04b.jpeg
    190.1 KB · Görüntüleme: 7

Forum istatistikleri

Konular
128,837
Kullanıcılar
450,931
Son üye
yilmazatis

Yeni konular