sayaç takip programı

fabia

Üye
diğer arkadaşlarınki ile hemen hemen aynı ama ufak tefek yeni düzenleme ve sadeleştirilmiş hali.Umarım işinize yarar

Ekli dosyalar

• SAYAÇ TAKİP.rar
    12.4 KB · Görüntüleme: 1,711
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
daha öncekine içim ısındı bunu almıyacam önceki için ise eline salık allah yardımcın olsun

bence gayet basit ve anlaşılır.paylaşımın için teşekkürler.

sana bırsy sorsam bana yardımcı olurmusun olursan sevınırım rar arsıvını kılıtlenmıs kılıdı acıp ıcın de oynama yapabılecek bır program bılıyormusun nasıl yapabılırım ıcındekı bır dosyayı sılmek ıstıyorum sılınmıyor teskurler

Arkadaşlar,
bana ufak bir biilgi verir misiniz? hangi koşullarda cezaya girer reaktif aktif çizelgesinde? dikkat edeceğimiz hususlar nelerdir? dosyayı indirdim,inanıyorum ki faydasını görecegiz.

yüzdelik oranlar neye göre 30 kw altı mı üstünü mü hesaplıyor

proğram 50kw ve üstü kurulu gücü olanlar için yapılmıştır.yani ceza sınırı %20 end.-%15 kapasitif için uyarı verir.
ancak 50kw altı işletmelerde kullanabilir bunun için bir sorun yok.
tek dikkat edilmesi gereken 1 nolu satırı boş bırakmayın.

sitemizde yeni versiyonu var oradanda indirebilirsiniz

mrb arkadaşlar genel olarak nasıl mesaj atılıyor yeni üye oldum ama bir türlü göremedim

bride bir sorunum var sx460 voltaj regülatörü var elimde.ancak jeneratördeki avr kartı iş.avr01 nasıl dönüştürebilirim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,929
Kullanıcılar
451,103
Son üye
xen

Yeni konular

Geri