Yeni CNC tasarımım

dd.JPG

iç boşaltma ile 10mm sac demirde karar kıldım bu gün öğlen sanayiyi gezdim 20mm alu yokmuş maalesef hiç bi yerde

Ellerinize saglik , maxmali tasarimina oldukca yaklasmis.

Bende tasarimi modifiye etmeyi dusunuyorum ama acikcasi zaman bulup bir adim atamadim.

Benim erisebildigim laserde 10mm kesebiliyorlardi. Olmasi iki 8mm yada iki 10mm ile kestirip birlestirebilirim diye dusundum.

evt maxmali ye epey bi benzedi

malzeme dahil laser kesimi 118 tl ye antalyada yapıyorlar sıfır hata ile

Rakam cok iyiymis. 10mm icin degil mi ? Gerci alu olursa malzeme sac'a gore 6-8 at kadardir sanirim. Aslinda bu tasarim cok guzel , bende kaplinden vazgecip motorlari iceri alip trigger ile mi aktarsam :)

ama motorları içeri almıcam maalesef triger işi bana biraz garip geliyor. kayışlar boşluk yapar mı ?? esnemesi falan ??

eğer düzgün kayış bulursak aslında içeri alayım yaaa :D

evet var ama modeller nasıl nedir bir bilgim yok. birde kayışlar metre olarak satılıyor. yani kayışı alırsak bunu birleştirmemiz gerekicek ama fabrikasyon birleştirilmiş olması gerek bence..

Ben fabrikasyon birleştirilmiş kayışlardan gördüğümü hatırlıyorum. Farklı uzunluklarda satıyorlardı. Mesela ebay'de "timing belt" diye ararsanız milyon çeşit kayış çıkıyor karşınıza.

tr de düzgünce resimlerle açıklayan bilgi veren bir satıcı yokmudur ??

Ankara Ostim'de kayiscilar var. Size ne ölçülerde kayış lazım?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Forum istatistikleri

Konular
129,065
Kullanıcılar
451,347
Son üye
mrosleon

Yeni konular

Geri