cnc router 60 cm * 60 cm yapmak istiyorum

merhabalar proje çok sallantıya girdi fabrikamızı sel bastı durum ağır
lütfen hakkınızı helal edin belki de başlamadan bitenler kervanına doğru yol alıyorum

hocam rize fındıklı ilçesinde sel afeti meydana geldi evet size sıcak geçen günler bunlar :D lakin her ağustosun 15 burada bu taşkınlar yaşanıyor bu sene ırmaklar aşırı büyüdüğü için felakete döndü bir 13 yaşında can yitirdik maddiyatın önemi yok

Geçmiş olsun, başınız sağolsun.

amcası cnc.png sağolun hocam bir sorum olacak cnc şasi si sac yada köşebent demirden uygun olur mu ?
tasarım için resimdeki gibi köprü ayaksız bişey daha rijit gibime geliyor

Son düzenleme:
kesim den ziyade 4 mm sac kullanıp büktürmeyi yada köşebent le kaynak yapmayı planlıyorum çizim işine ağırlık vermem gerek lakin herkesde olan solid work mucizesi bende yok bir yolunu bulacağız artık inanır mısınız 2 aydır a4 e izdüşüm çizmekten kafayı sıyırdım :)

Eklediğiniz resimdeki meret için 4 mm kürdan statüsünde bişey olur. Solid için çok fazla derlenmeyin. İlk sayfada okuduğum kadarıyla teknik birisiniz. Forumu araştırın. Civatasına kadar detayları olan solid resimler var. viewer programlar var parçaları görüntüleyebilir, çıktı alır , ölçülerine bakabilirsiniz
eDrawings Viewer

Forum istatistikleri

Konular
128,845
Kullanıcılar
450,947
Son üye
sitroen91

Yeni konular

Geri