Delta sürücü sorunu?

burak7605

Üye
:(slm VFD007521A 0,75kw sıfır sürücü deyerleri yazarken cihaz F50.0de kitlendi
cihazın prog ve mod tuşları iş yapmıyor.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
izmirdeyseniz kontrol edebilirim getirirseniz....

izmirin neresindesiniz.Yalnız cihaz sıfır alındı sorun büyükse geri verebiliriz.

sy burak cihazın bütün kablo bağlantılarını söküp sadece enerjilendirip o şekilde parametrelere girmeye çalış bunu dene bilgi veririsen yardımcı olmaya çalışırım. VFD007S21A modelinde motor etiket değerlerini gireceğin parametre yok diğer parametrelere girebiliyormusun rampalar max frekans gibi.

Son düzenleme:
söktüm sadece ernerji kablosu bağlı ama sorun devam ediyor

bu sürücülere motor etiket deyerleride girilmiyor galiba sıemens veya telemakanık gibi deyil
bunuda iş yaptığım firma kendisi almış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba ;

kablo bağlantılarını söktükten ve enerjiyi kapatıp tekrar açtıktan sonra parametrelerine tuş takımı ile müdahale edemiyorsanız
cihazı satın aldığınız yerle görüşüp teknik servisle irtibata geçmeniz gerekir .

bazen eprom un hafızası manyetık alan ıcınde kalınca sılınebılıyor sıstemı kurmus oldugun yerde yuksek gucte manyetık alan olusturan enduktıf yukler warmı?

Ya pano içerisinde 15adet motor yolverici kontaktör var ama benim taktığım sürücü bülümü ayrı ve 3 tane daha sürücü var. soronu çözdük sürücüyü aldığımız firmaya verdik artık ne yaptılar bilmiyorum aynı sürücümü veya başka sürücümü gönderdiler bilmiyorum sürücüyü taktım çalıştı şuan sorun yok işletme sezonluk çalışıyor daha sezon başlamadı başlayınca takip edicez yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
129,268
Kullanıcılar
451,682
Son üye
burak 123

Yeni konular

Geri