Kablosuz Kulaklık Yapımı

üstad bnde bluetooth ile kulaklık yapmak istiyorum ama bluetooth modülü devresini bir türlü bulamadım bnm yapmak istediğim devre tv nin sesini kulaklıktan duymak tvde bir verici olcak ve kulaklıkta da bir alıcı olcak ama bluetooth devresi modülünü bulamadım bu nedenle nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

kardeşim bence bu tip bir uygulama için daha çok erken değilmi bu bahsetiğin bi yürüyen ışık falan değil hadi şeme falan buldun çat pat teknik bilgin vardır ama böylebi uygulamayı ergonomik yani kullanılabilir boyutlarda yapman zor görünüyo yapamk istediğin şeyi biraz daha açıklarsan yardımcı olmaya çalışırız analdığım kadarıyla senin isdediğin bitiğinde bulutut kulaklık gibi bişey olması ama bence daha senin için erken derim

üstad bnde bluetooth ile kulaklık yapmak istiyorum ama bluetooth modülü devresini bir türlü bulamadım bnm yapmak istediğim devre tv nin sesini kulaklıktan duymak tvde bir verici olcak ve kulaklıkta da bir alıcı olcak ama bluetooth devresi modülünü bulamadım bu nedenle nasıl yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Merhabalar,
Alıcı devre ile uğraşana kadar. Basit ucuzlarından bi radyo devresi al derim. Bunu da kulaklığına uyarla... Verici devresinide yapana kadar piyasada yapılmış çok uygun fiyata devrelerde bulunuyor. üstelik steroda yapabilirsin... Kolay gelsin.

Merhabalar,
Alıcı devre ile uğraşana kadar. Basit ucuzlarından bi radyo devresi al derim. Bunu da kulaklığına uyarla... Verici devresinide yapana kadar piyasada yapılmış çok uygun fiyata devrelerde bulunuyor. üstelik steroda yapabilirsin... Kolay gelsin.

dostum sorun o devreye sahip olmak değil gider alırım öle olsa sorun onu benim yapmam bn elektronik haberleşme ikinci sınıf öğrencisiyim bu da benim projem bir bilgin varsa paylaşırsan sevinirim

günümüzde 10 lira gibi ufak bi ücretle radyo frekanslı mp3 ler mevcut bi tane bundan birtanede 1 liraya bile satılan radyo almanız yeterli.. radyoyu alıcı,,,mp3 cihazınıda verici olarak kullanbilirsin.. tek yapman gereken şuanda kullandığın kulaklığın kablolarını kesip içerisine tek kalem pille çalışan ufak radyoyu bağlayıp sonrada mp3 cihazını pc ses çıkışına bağlaman. iki cihazında freaknsını aynı yaparsa örneğin 87.5 olarak ayarlarsan pc.den çıkan her ses direk kulaklığa iletilecektir.. ve o ortamda bulunan her radyo 87.5 frekansında pc.den çıkan sesleri çalacaktır.. bu şekilde bir siteye apartmana komşularına radyo yayını bile yapman mümkün..işine yararsa bi dene bence.. mp3 cihazı 12 voltluk bir adaptör radyo ise 1,5 voltluk bir kalem pille beslenmelidir..

Forum istatistikleri

Konular
128,948
Kullanıcılar
451,135
Son üye
M. BUĞRA KÖKSAL

Yeni konular

Geri