spinde olarak kullanılan makitayı mach3 den çalıştırıp durdurabilimiyiz ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1 ABD Doları = 1,79910153 Türk Lirası
70*1,79910153 = 126 TL !

bence çinlinin 20 tl ye verdiği aynı emsal değerde bir ürünü gidip Türkden 60 tl ye almak Türklükle ne alakası var.ben orjinal bir Türk olarak bir Türkden kazık yediğimi anladığımda ulvi yüce asıl duygularla içim ısınmıyor :)aynı kalitede yaklaşık fiyatta ise tabiki Memleketimin insanını tercih ederim.ama ben çok iyi biliyorumki çinliden 3 alıp bana 30 a verenlerin Türkiyeye hizmet ettiği yok !bence Türkiye insanı çinli ile rakebet etmeyi öğrenmeli, kazıklamayı değil
Orjinal türk .çok güzel hocam yaa çok hoşuma gitti

hocam çinliyle rekabet neredeyse imkansız.bugün kayınvalidem konya mevlana gezisinden dönünce banada üzerinde mevlananın rölyefi olan çakmak hediye getirmiş.bende bu rölyef işine mraklı olduğum için bayaa bi inceledim .ve bi okadarda şaşırdım çakmağın üzerinde made in china yazıyor.ve sadece 2 tl rölyef mükemmel arkasında mevlananın ünlü bir sözü bile yazıyor.megerse artık bizim türklerde bunları orada ürettirir olmuş.bunu trde yapmaya kalksan astarı yüzünden phalı olur.yaniiii

hocam çinliyle rekabet neredeyse imkansız.bugün kayınvalidem konya mevlana gezisinden dönünce banada üzerinde mevlananın rölyefi olan çakmak hediye getirmiş.bende bu rölyef işine mraklı olduğum için bayaa bi inceledim .ve bi okadarda şaşırdım çakmağın üzerinde made in china yazıyor.ve sadece 2 tl rölyef mükemmel arkasında mevlananın ünlü bir sözü bile yazıyor.megerse artık bizim türklerde bunları orada ürettirir olmuş.bunu trde yapmaya kalksan astarı yüzünden phalı olur.yaniiii

senin de akşam eve sadece bir avuç pirinç götürmekten başka düşüncen olmaz ise değil 2 liraya 1 liraya bile yaparsın.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
129,223
Kullanıcılar
451,591
Son üye
karaca001

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri