Vidalı mil için metal spiral körük

Bugün işyerine körük imalatçısı gelmişti ona sordum çelik spirali çok pahalı olacagını söyledi tabi onun tarif ettii cnc lerdeki körügün yuvarlagı orjinal bişey
karaköy perşembe pazarında plastik körük bulacagımı fiyatının da 5- 10 tl arası oldugunu söyledi

bu tur urunlerı yaycılar yapar ıstedıgın esneklıkte sanırım plastıkten daha saglam olur herhalde kendı ıcıne toplana plastık bardaklar vardı onlardan kopya cekmısler :D tornanı aldın herhalde usta hayırlı olsun bu arada bır sorum olacak bu hazır satılan 4 eksen divizor motoru kullanmakmı yoksa torna alıp onun motorunumu degıstırmek daha kolayve ucuz bırde artcam 4 eksenı kontrol edebılıyormu yoksa sen farklı bır programmı kulanıyorsun
Ben anlamıyor ben yabancı yabancı.

bu tur urunlerı yaycılar yapar ıstedıgın esneklıkte sanırım plastıkten daha saglam olur herhalde kendı ıcıne toplana plastık bardaklar vardı onlardan kopya cekmısler :D tornanı aldın herhalde usta hayırlı olsun bu arada bır sorum olacak bu hazır satılan 4 eksen divizor motoru kullanmakmı yoksa torna alıp onun motorunumu degıstırmek daha kolayve ucuz bırde artcam 4 eksenı kontrol edebılıyormu yoksa sen farklı bır programmı kulanıyorsun
Evet o bardakaları bilirim ben ilk okuldayken 70 li yıllada benim vardı.Atmasaymışız keşki:)

uzayerigi dedi:
Ben anlamıyor ben yabancı yabancı.

Sonradan toparlanmış cümle :)

Evet o bardakaları bilirim ben ilk okuldayken 70 li yıllada benim vardı.Atmasaymışız keşki:)

Biz büyüdük ve değişti dünya :(

Benim de vardı bu bardaktan. Gıcık olurdum.

Ne yaparsam yapayım sızdırırdı. Normal bardak da beslenme çantama sığmazdı. Sonra çantayı da kırdım bardağı da. İkisini de sadece bir kaç gün kullandım. Sınıfta beslenme çantası kullanmayan bir ben vardım herhalde.

Eşimle konuşuyorduk şimdi bu konuyu , bende sonradan hatırladım içerken kapanıyormuydu yoksa arkadaşlar alttanmı vuruyordu ne öyle bir şey vardı su dökülüyordu.Hak verdim şimdi sana.

Ben tornayi zaten kullaniyorum onda bir modifikasyon dusunmuyorum ama cnc icin 4.eksen super olur.

Forum istatistikleri

Konular
129,325
Kullanıcılar
451,773
Son üye
cmkcr

Yeni konular

Geri