Elektrik panosu

Daha neler neler göreceksin. Her yer olmuş bir bomba. Matematikte iki çarpı iki dört. Gelgörki reel dünyada iki çarpı iki bazen yüz bazende sıfır. İdeal bir dünya yok. İdeal bir ülke yok. İdeal bir insan yok. İdeal bir işletme yok. Mühendislik çözüm üretmektir. Bu tüplerinde güzel ve güvenli bir yerde durma hakları var. Hem kendi güvenlikleri için hemde oradaki insanların güvenliği için. Önce tüplere güzel bir yer yapıp sonra elektrik panosuna bir kapak yapılmalı. Elektrik panosunun yerinin değişmesi zor olabilir ama tüpler kolayca iki metre sağa veya iki metre sola kaydırılabilir. Tüpler o şekilde serbestçe kalmamalıdır. Bir duvara zincirle sabitlenmelidir. Maazallah bir depremde veya sarsıntıda bir devrilirse dolu tüpler bomba olur. Ateşle barut yanyana durmaz. Patronunuza çözümle giderseniz daha iyi olur. Tüplerin yerini değiştirin. Panonun yeri zor değişir. Araya saçtan bölme yapılıp iki kısım kolayca izole edilebilir.
Şefim, deprem dedinizde yer hala artçıların yaşandığı hatay...çok teşekkür ederim eleştirileriniz için..

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
İki durum vardır .

Allah göstermesin bir olay oldu.
1 - Zararını kendin görürsün.
Kendin ettin kendin buldun.
2 - En önemli nokta başkasının zarar görmesi.

Yapacağımız işlerde kendimi düşünmedim başkasını düşünerek hareket edelim .

Günlük yaşıyoruz yeni gün başlayacak ben kaçar

Kolay gelsin sağlıcakla.
.

İki durum vardır .

Allah göstermesin bir olay oldu.
1 - Zararını kendin görürsün.
Kendin ettin kendin buldun.
2 - En önemli nokta başkasının zarar görmesi.

Yapacağımız işlerde kendimi düşünmedim başkasını düşünerek hareket edelim .

Günlük yaşıyoruz yeni gün başlayacak ben kaçar

Kolay gelsin sağlıcakla.
.
🥺🥺maalesef şefim. Teknik+Tevekkül..

Forum istatistikleri

Konular
128,862
Kullanıcılar
450,977
Son üye
sertan345
Geri