Sona yaklaştık (sigma cnc projesi)

20160328_185311.jpg
20160328_185321.jpg

Yaptırdığım sehpa üzerine makineyi yerleştirdim fena durmuyor ama tekerlerin taşıma kapasitesine bakmadım umarım problem oluşturmaz ilerde. Daha sonrada bir kabin içerisine almayı düşünüyorum ses izalasyonu için

Makine cok hos ama o tekerlerin tasima kapasitesinden ziyade eksenlerin dur kalkinda saga sola savrulma yapabilir kanimca

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tekerler frenli ise hiçbir sorun yaşatmaz merak etme... bnm cnc bundan daha ağır ve daha buyuk ben bi sorun yaşamadım şu ana kadar...

Tekerlekler damper etkisi yaratabilir. Titreşimi alabilir yani. Daha rahat çalışır.

Çok güzel görünüyor.Alt kısıma/göze pc ve kontrol panosu konabilir.Gördüğüm kadarıyla tekerler frenli ama buna rağmen masa tezgahtan küçük olduğu için @asenyurt 'a katılıyor ve sağa sola savrulur diyorum bende.

Ben de 120 kiloluk tornamda kullandığım frenli tekerlere dayanarak diyorum.

İşte sorun o .@akg cnc ağır değil yere yeteri kadar baskı yapamayacağı için sallanır diyorum.Ama inşallah sallanmazda sorunsuz kullanır arkadaş.

Tekerin ucu ile yere basmasi farkli daha buyuk bir alanin yere basmasi ayri bu tur makinelerin altina teker konmaz. Tornanin hizli hareket eden eksenleri yokki oynasin. Rampa hizlari yuksek olan bir cnc nin savrulacagini dusunuyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Forum istatistikleri

Konular
129,076
Kullanıcılar
451,362
Son üye
alp2234

Yeni konular

Geri