Teknik Öğretmenler İçin Mühendislik Tamamlama Eğitimi (Int. University of Sarajevo)

Merhaba
Bende bu sene için elektrik-elektronik mühendisliği için kaydoldum yalnız beni iktisadi ve idari bilimler fakültesine kaydetmişler, aradığımda diğer fakültelere yök yerleştiriyor bu fakülteye biz yerleştirebiliyoruz, hazırlık sonunda kontejan dahilinde fakülteniz değiştirilecek dedi. Kaydolanlar veya syn volcanoos sizdede mi bu şekilde olmuştu?

biz o şekilde kayıt olmadık. sanırım şuan els de okumaktasınız. prof sınavını geçtikten sonra sıkıntı olacağını sanmıyorum.

merhabalar
ius, resmi websitesinde elektrik elektronik mühendisliği bölümünü ''microelectronics'' olarak değiştirmiş bulunmakta; ayrıca makine mühendisliği bölümü de kapanmış gözükmekte.bundan sonra tamamlama düşünen adayların okul veya istanbul ofisiyle irtibata geçmesinde fayda görüyorum.

merhabalar
ius, resmi websitesinde elektrik elektronik mühendisliği bölümünü ''microelectronics'' olarak değiştirmiş bulunmakta; ayrıca makine mühendisliği bölümü de kapanmış gözükmekte.bundan sonra tamamlama düşünen adayların okul veya istanbul ofisiyle irtibata geçmesinde fayda görüyorum.

Yalnız sadece ingilizce sayfasında microelectronics diye gözükmekte, acaba EE'den farkı var mı, sonuçta bu sene oraya öss ile yerleşenler var

benim şahsi düşüncem : tef den artık öğrencinin gelmesini istemiyor olabilirler çünkü makine ile elektrik en çok tamamlamanın yapıldığı bölümler nedenini sorcak olursanız 1 sene orda okuyan biri olarak sadece böyle tahmin ediyorum derim.ama tahminimce bir daha elektrik elektronik mühendisliği olmaz sonuçta sayfayla alakalı şeyler olcağını zannetmiyorum.(yine de ius üst eğitim birimleriyle(rektör dekan veya dekan yardımcısı) görüşmenizi tavsiye ederim)

Tuhaflıklar olduğu kesin dediğiniz gibi Makine müh. hiç gözükmüyor ama Öss klavuzunda var.Bir hafta içinde tamamlama eğitimi için orada olacağım bakalım ne diyecekler.
Şu durumda Elektik Elektroik müh.ten mezun olanlar EMO'ya kayıtta problem yaşıyor mu?

Merhaba,

Elektrik Mühendisliği tamamlama programından sonra gireceğimiz II. Aşama STS Sınavı hakkında bilgi sahibi olan var mı ? Konu dağılımlarını biliyorum ancak örnek soru ya da soru tipleri lazım. Netten araştırdım ancak pek bilgi bulamadım. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa, yardımcı olurlarsa sevinirim.

1.eğer size bu şekilde diploma verirlerse yani elektrik elektronik mühendisliği şeklinde emo da sorun olcağını zannetmiyorum
2.ius için sts sınavı yapılmıyor kitapçıkta olduğundan, dediğiniz sınav gabrovo için kitapçıkta olmadığından kesinleşti.

arkadaşlar, yaklaşık 2 ay önce istanbul ofisine gidip görüştüm ve tamamlama programına ait olan bütün bölümlerin beraber açılıp, beraber kapandığını sölediler. yani makina kapanıp elektrik veya elektronik açık kalamaz ya hepsi kapanır yada hepsi açık kalır diye söylediler. onun için rahat olmakta fayda var..

siz yine de rahat olun fakat bu gibi durumlarda istanbul ofisi yerine okuldan rektör veya raşit hoca ile temasa geçmenizi öneririm.

1.eğer size bu şekilde diploma verirlerse yani elektrik elektronik mühendisliği şeklinde emo da sorun olcağını zannetmiyorum
2.ius için sts sınavı yapılmıyor kitapçıkta olduğundan, dediğiniz sınav gabrovo için kitapçıkta olmadığından kesinleşti.

Çok uykusuzum ondan olsa gerek tam olarak anlayamadım. Biraz daha detaya inebilirmisiniz ?

Forum istatistikleri

Konular
128,827
Kullanıcılar
450,915
Son üye
snapthreads

Yeni konular

Geri