Dalgıç Pompalar Hakkında Öğrenmek İstedikleriniz

merhaba

elimde 4.5 kw dalgic pompa mevcut ama kac kademe oldugunu bilmiyorum yalniz satin aldigim firma bana toplamda 10 bar basinca sahip oldugunu soylemisti.
benim sorunum 70 m kuyudan direk fiskiyelere su bastigimda basinc yetersiz geliyor
her fiskiye saate 150 lt su harciyor toplamda 40 adet kullaniyorum
arastrimalarima gore 4.5 kw dalgic cok rahat bu fiskiyeleri cevirmesi lazim zira ayni bolgede ayni ve 60 adet fiskiyeyi 3 kw dalgic ile yapiyorlar burada sorun nedir
bu konuda beni aydinlatirmisiniz
4.5 kw dalgicin basinci artirmanin bir yolu varmidir.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elimizde 2,2 kW dalgıç pompalar var.Pompaların izolasyonunda sıkıntı var.İçine su alıyor.1-2 gün çalıştıktan sonra sargılar yanıyor.İzolasyonu sağlamak için ne yapılabilir?

dalgıç ponpa panosunun acık bır semasını verebılırmısınız

Selamlar arkadaşlar ben bir derin kuyu temiz su pompası (dalgıç pompa) imalatçısıyım. Firmamın adını burda vermemin yersiz olacağını düşünüyorum. Dalgıçlar hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyii burada bana sorabilirsiniz bende elimden geldiğince cevaplamaya çalışırım

Merhaba bahceye 2.2 kw monefaze dalğıç koyduk w otomat ile yolveriyoruz.ona bir pano yapmak istiyoruz istediğimiz zaman devamlı calışaçak istediğimiz zaman saatle girecek ve istediğimiz saatte cıkacak . elektrotlar var ama ucu boşta kendim nasıl nasıl bir pano yapabilirim.

Qc=p.(tagQ1-tangQ2)
Qc=kondansatörün gücü kvar
p=motorun gücü kw
tangQ1=motorun güç katsayısı cosQ nin karşılık geldiği açının tanjantı
tangQ2=cosQ2:0,98 in karşılık geldiği açının tanjant değeri
motora bağlanacak kondansatör gücünü yukardaki formülden hasaplayabilirsiniz

s.a arkadaslar dalgıç pompa yıldız üçgen iller bankasına uygun bağlantı şeması lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Yıldız/üçgen bağlantı şemasını,emo adresi,kütüphana bölümü ,Y harfinden bulabilirsiniz.Bu
şemaya,su seviye rölesi ve ihtiyacınız olan diğer otomasyonu ilave edebilirsiniz.

Programı indirmek istedim ama hata verdi error.

Moderatör tarafında düzenlendi:
size bir sorum olacak; Acaba dolgıç motorlarda rotor stator nasıl tasarlanır nasıl imal edilir.
normal asenkron motorlar için nasıl yapılıyor bu iş tavsiye debileceğiniz bu konuları anlatan kitap varmı acaba piyasada bir tez hazırlamam gerekiyor yardımınızı bekliyorum.

sayın öztürk termal su kuyusundan su cekeceğiz 90 metreden çekmek istiyoruz.miktar önemli değil suyun sıcaklığı 68 derece ne tür bi pompa önerirsiniz? BURSA kuyu derinliği bildiğin gibi ortalama 1000 metre su kendide kaynıyo yeterli değil

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,817
Kullanıcılar
450,908
Son üye
mert095

Yeni konular

Geri