Rüzgar Türbini için Alternatör Yapımı

Abi cok sevindim senin adina cok güzel olmuş hatta güzelde verim almissin valla cok sevindim:)

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Saolasin Abiimm :) Senin flans calismani 4 gozle bekliyorum :)

Insallah sayin merakli32, umarim sizde istediginiz verimi elde edersiniz.

elektrik bisiklet motoru.ancak çalışacakmı bilmiyorum. çünkü ben çift kutup meselesini bilmiyordum. evet şefim arayı bu kadar uzatmazdı. inş. ciddi birşey yoktur.

Tebrik ederim frenleme etkisini kafana takma bu ancak akün dolu olduğunda rüzgar karşısında hele ki güçlü rüzgarda kör yüke aktarıldığında işine yarayacaktır Mehmet Beyin devresi gibi. Akü şarzında bu etki görülmez diye biliyorum, kendini üzme ama merak etmeye araştırmaya devam :) Mehmet Bey de eminim sağlığı yerindedir tatil yapıyordr hafta başı olmadı salı tekrar burada olacaktır.

Eger aku sarjinda frenleme etkisi gorulmuyorsa guzel olur. Zira ampul baglayinca gercekten cok zor oluyor rotoru cevirmek.

Forum istatistikleri

Konular
128,833
Kullanıcılar
450,929
Son üye
tuanayildiz

Yeni konular

Geri